Poniedziałek, 16 września 2019. Imieniny Jagienki, Kamili, Korneliusza

Pierwsze listy kandydatów do Sejmu już zarejestrowane [AKTUALIZACJA]

2019-09-04 08:02:20 (ost. akt: 2019-09-04 14:09:56)

13 października odbędą się wybory parlamentarne. Prezydent podpisał postanowienie w tej sprawie - poinformowała Kancelaria Prezydenta RP. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała pierwsze oficjalne listy kandydatów.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 34 - Elbląg
Zasięg: część województwa warmińsko-mazurskiego obejmująca obszary powiatów: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki oraz miasta na prawach powiatu: Elbląg


Informacja z PKW, stan na 4 września godz. 14:00

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY:
PENKALSKI Wojciech Adam
FALKOWSKA Agnieszka
JASINA Stanisław Czesław
KUCIŃSKA Agnieszka Anna
KĘPIŃSKI Krzysztof
KOWALSKA Anita
ORŁOWSKI Tomasz
LEWANDOWSKA Monika Marcjanna
DREWA Jarosław
KWAŚNIEWSKA Jolanta
BANACH Piotr Roman
SMOLIŃSKA Jolanta Maria
NAŁĘCZ Ryszard
ŁOŻYŃSKA Anna
ZAORSKI Mariusz Wojciech
SYCZ Anna
WYRĘBEK Andrzej Piotr
SZYNKIELEWSKA Kaja Ewelina
ŁOŻYŃSKI Krystian Maciej
KACZKOWSKI Tomasz Jacek
HUL Marek
POŁEĆ Agnieszka Maria
RUKSZTEŁŁO Teresa Genowefa
ZENOWICZ Marika
SZCZEPAŃSKA Genowefa Grażyna
CHRAPAN Marek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PROTAS Jacek
HORDEJUK Bernadeta Justyna
GELERT Elżbieta Kazimiera
CIEŚLIŃSKI Piotr
DEMBEK Ewa Barbara
KRÓLAK Katarzyna
JANICKI Marian
DZIĄG Leszek Jan
ZABŁOCKA Elżbieta
CZYŻYK Antoni
KOWALSKI Ryszard
JANCZEWSKA Krystyna
BORKOWSKI Marek
DOMAŃSKA Angelika Jolanta
PIŚKIEWICZ Łukasz
SYCZ Miron


KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WYRĘBEK Andrzej Piotr
SZYNKIELEWSKA Kaja Ewelina
ŁOŻYŃSKI Krystian Maciej
KACZKOWSKI Tomasz Jacek
HUL Marek
POŁEĆ Agnieszka Maria
RUKSZTEŁŁO Teresa Genowefa
ZENOWICZ Marika
SZCZEPAŃSKA Genowefa Grażyna
CHRAPAN Marek


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
KRASULSKI Leonard Seweryn
WILK Jerzy Zbigniew
BABALSKI Zbigniew
KAZIMIERCZUK Marcin
MODZELEWSKA-KOZIOŁ Monika Anna
GODZIŃSKI Damian Jan
KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej
OŁDAKOWSKI Adam
WĘGŁOWSKA Anna
GOIK Karolina Ewa
PIĄTEK Anna
KAMIŃSKA Grażyna
ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława
GONTARZ Robert
KIEROZALSKI Grzegorz
PAWLIK Jacek Roman

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
ZIEJEWSKI Zbigniew
ŻUCHOWSKI Piotr
FREJNIK Dariusz
PIETRULEWICZ Edward Mieczysław
SZAKIEWICZ Paweł
SOWICKA Małgorzata Dorota
MARCHALEWSKA Monika Barbara
HUSZCZA Robert Jan
GRANACKA Katarzyna
WIŚNIEWSKI Andrzej Janusz
SŁOMCZYŃSKA-KĄDZIOŁKA Anetta Krystyna
JASKÓLSKA Wioletta
ŻYLIŃSKI Adam Jacek
NISIEWICZ Ewa
GROBLEWSKI Krzysztof
ŻELICHOWSKI Stanisław

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:
FALEJ Monika Walentyna
ZIELONKA Andrzej Jan
BARTKOWSKA Emilia
KLIM Ryszard
ZDANOWSKI Daniel Adrian
PIEKART Sylwia
PASJAK Janusz
GIEREJ Jakub Przemysław
KOLIŃSKI Robert
FALKOWSKA-HOJAN Milena
PACYNO Piotr
PĄGOWSKA Urszula Klara
PRZYBOROWSKI Wincenty Marian
SZULC Mirosław Józef
WÓJCIK Paweł