Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Kto zajmie się elbląskimi mediami społecznościowymi?

2019-10-07 11:51:32 (ost. akt: 2019-10-07 11:52:28)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Od maja ratusz szuka specjalisty ds. mediów społecznościowych. Idealny kandydat powinien znać się na mediach społecznościowych, mieć doświadczenie w organizowaniu akcji promocyjnych i umieć obsługiwać programy graficzne. Wkrótce ruszy kolejne ogłoszenie na to stanowisko. Czy tym razem znajdzie się ktoś, kto zajmie się Elblągiem w sieci?

Do tej pory były trzy ogłoszenia o naborze na to stanowisko. Powodów nie zatrudnienia nikogo jest wiele. Jak informuje ratusz nie znaleziono odpowiedniej osoby między innymi dlatego, że kandydaci nie spełniali wymagań formalnych, nie było chętnych lub kandydaci nie spełniali wymagań merytorycznych po etapie formalnym.

Wcześniej, od 2017 roku, na tym stanowisku zatrudniony był dr Michał Glock, autor książek o historii floty rosyjskiej i radzieckiej. Zajmował to stanowisko na pół etatu. Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Miejskim, aktualnie zajmuje inne stanowisko.

Mimo niepowodzeń urząd się nie poddaje i zapowiada, że w najbliższym czasie planowane jest ogłoszenie kolejnego naboru.

Idealny kandydat powinien mieć wyższe wykształcenie, preferowane kierunki to marketing lub reklama, ekonomia, dziennikarstwo, znać się na mediach społecznościowych i zwykorzystaniu social media w marketingu, wykazywać się wiedzą i doświadczeniem w organizowaniu akcji promocyjnych lub kampanii społecznych, posiadać umiejętność redagowania tekstów i obsługiwania aplikacji mobilnych, wykazywać się znajomością narzędzi: Google, AdWords, Google Analytics, Webmaster Tools, oraz znajomością obsługi programów graficznych. Niezbędna jest również znajomość ustaw o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych, Kodeks postępowania administracyjnego.

K

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Modus Operandi PO #2800672 | 83.6.*.* 7 paź 2019 12:26

    Dajcie to Capo di tutti capi niejakiemu Nojmanowi, który dokładnie w Tczewie pokazał jak można wykorzystać media by wypromować złodziei , nieudaczników byle by byli z PO. Uczciwi Polacy nie głosują na mafiozów z PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (26) ! - + odpowiedz na ten komentarz