Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

2019-10-07 14:31:39 (ost. akt: 2019-10-07 14:38:23)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Wszyscy zatrzymani mieli amfetaminę. Najmłodszy, 15-letni chłopak był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu.

W miniony weekend policjanci z Elbląga zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Wśród nich był 15-latek, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu.

Pierwsze, dwa zatrzymania miały miejsce 5 października, w sobotę. Policjanci z prewencji interweniowali wobec 17-latka na ulicy Karowej w Elblągu. W saszetce, przy pasku, miał foliowy woreczek z amfetaminą.

Z kolei na ulicę Zacisze, funkcjonariusze pojechali do 15-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu. Chłopak uciekł z ośrodka wychowawczego w województwie wielkopolskim. Miał przy sobie woreczek z amfetaminą. Został przetransportowany do policyjnej izby dziecka w Gdańsku, a stamtąd trafi do swojej placówki.

W niedzielę było ostatnie zatrzymanie podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci kontrolowali BMW na ulicy Wiejskiej, a w nim dwóch mężczyzn w wieku 22 i 28 lat, którzy mieli w aucie foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Testy wykazały, że była to również amfetamina. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB