Concordia Elbląg wygrywa na własnym boisku [ZDJĘCIA]

2019-11-02 17:21:02(ost. akt: 2019-11-02 17:23:52)

III Liga: Concordia Elbląg - Ursus Warszawa 1:0 (1:0) 1:0 – Duda (39)
W kolejnym meczu o mistrzowskie punkty drużyna Concordii Elbląg odniosła czwarte zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku pokonując Ursus Warszawa 1:0. Mecz od początku odbywał się przy padającym deszczu, a śliska murawa boiska nie pozwalała rozwinąć skrzydeł obu zespołom. Mecz był wyrównany, jednak lepiej dysponowani w tym dniu byli gospodarze, którzy w 39 minucie ze strzału Adama Dudy wyszli na prowadzenie i jak się później okazało była to bramka na wagę zwycięstwa 3 punktów. W pierwszej części meczu bardzo dobrze spisywała się defensywa gospodarzy, która w porę potrafiła zażegnać niebezpieczeństwo gości i nie dopuściła do utraty gola.

Po przerwie, w 48 minucie, gospodarze mogli podwyższyć rezultat na 2:0, ale Robert Sulewski uderzył piłkę głową w poprzeczkę. W tej części spotkania drużyna Concordii cały czas kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku i nie pozwalając za wiele drużynie gości dowiozła zwycięstwo do końca.