Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Koncert trzech tenorów

2019-11-18 11:00:00 (ost. akt: 2019-11-18 10:11:56)

Autor zdjęcia: nadesłane

Tradycyjnie już Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na Koncert Donacyjny, który jest okazją do podziękowania darczyńcom, partnerom i wolontariuszom. Zostanie również wręczone stypendium w ramach projektu „Promocje”.

Wspieranie uzdolnionych, młodych artystów to jedno z zadań statutowych ETK, realizowane od początku działalności Towarzystwa. Kto w tym roku otrzyma stypendium? Przekonamy się już 25 listopada 2019 r, tradycyjnie w gościnnych progach Biblioteki Elbląskiej. Początek koncertu o godz. 18.00.

Tegoroczny Koncert Donacyjny, to „Koncert Trzech Tenorów”. Będzie to emocjonujące wydarzenie muzyczne, wy­pełnione najsłynniejszymi ariami operetkowy­mi, pieśniami neapolitańskimi, hitami musica­lowymi, oraz piosenkami znanymi i lubianymi na całym świecie.

Solistami koncertu są związani ze scenami muzycznymi w całym kraju, młodzi, niezwykle utalentowani - TRZEJ TENORZY: Dawid Kwie­ciński, Łukasz Ratajczak, Piotr Pastuszka. Miłość do muzyki, niespożyta energia, czar i poczucie humoru, to właśnie oni - grupa TTRIO. Serca fanów podbijają takimi przebojami jak: Wielka sława, to żart, Volare, Brunetki, blondynki, Delilah, Besame mucho czy O sole mio.

Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB