Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Elbląski sport w FORMIE! [ZDJĘCIA]

2019-11-21 15:14:20 (ost. akt: 2019-11-21 15:15:14)

Autor zdjęcia: nadesłane

Kajakarze, judocy, tancerze, paralekkoatleci, karatecy, kick - bokserzy, ciężarowcy, siatkarze na siedząco - łączy ich wielka pasja, wytrwałość oraz wspaniałe wyniki. W Kamieniczkach Elbląskich z zawodnikami i trenerami elbląskich klubów i formacji, którzy w ostatnim czasie z sukcesami startowali na arenach krajowych, europejskich i światowych spotkał się Prezydent Witold Wróblewski.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele sekcji kajakowej ZKS Olimpia Elbląg, IKS Atak, MSMSW Andrex, Elbląskiego Klubu Karate, UKS Meyer, tancerze z UKTS Destination, EKT Jantar i Grupy Cubana ze Szkoły Tańca Broadway.

- Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować Wam oraz Waszym trenerom medali i osiągniętych wyników sportowych. Jestem dumny, że mamy tak wspaniałych sportowców. Podziwiam Waszą pracę i zaangażowanie, wiem ile wysiłku i wyrzeczeń kosztuje zdobycie czołowych miejsc. Życzę Wam kolejnych sukcesów – mówił Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

- Zazwyczaj po osiągniętych sukcesach spotykałem się z zawodnikami w Urzędzie. W ostatnim czasie jednak było ich tak wiele, że nie wystarczyłoby miejsca w tegorocznym kalendarzu, aby spotkać się z każdym klubem osobno. Wielość dyscyplin, które reprezentujecie pokazuje, że elbląski sport jest w bardzo dobrej kondycji – dodał Prezydent.

Podczas spotkania zawodnicy i trenerzy mieli okazję opowiedzieć o sukcesach osiągniętych na arenach krajowych, europejskich i światowych.

- Bardzo cieszymy się z dzisiejszego spotkania. Dzięki niemu możemy się poznać i dowiedzieć o osiągnięciach innych sportowców z naszego miasta. To bardzo integruje środowisko – podkreślali zgodnie uczestnicy spotkania.


Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta miasta

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB