Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Świąteczne paczki dla podopiecznych Domu Dziecka [ZDJĘCIA]

2019-12-09 11:00:00 (ost. akt: 2019-12-09 08:37:11)

Autor zdjęcia: 43 blp

W miniony czwartek (5 grudnia) żołnierze 43. batalionu lekkiej piechoty z Braniewa odwiedzili podopiecznych elbląskiego Domu Dziecka.


Grudzień to niezwykły miesiąc, który nie tylko skłania do refleksji, ale motywuje do działania na rzecz innych. Żołnierze 43. batalionu lekkiej piechoty kolejny raz udowodniają, że nie jest im obojętny los innych. Tym razem wybrali się do Elbląga i odwiedzili tutejszy Dom Dziecka. Obdarowali jego podopiecznych upominkami i spędzili z nimi czas.

— Warto pomagać, zobaczyć śmiejące się oczy i wyciągnięte, żeby się przytulić ręce — mówi Anna Szczepańska z 43 blp. — Uśmiech, drobny gest, który nas niewiele kosztuje, czasami może zmienić więcej niż nam się wydaje. Świat zbudowany jest z małych rzeczy, pamiętajmy o tym.

Żołnierze 43. batalionu czynnie biorą udział w wielu inicjatywach na rzecz pomocy innym, o ich dalszych działaniach będziemy was informować na bieżąco. Pamiętajcie, że okres przedświąteczny przynosi wiele okazji do tego, by wspierać innych, warto je wykorzystać.

kk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB