Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Elbląski Camping po raz kolejny otrzymał tytuł "Mister Camping"

2019-12-13 19:00:00 (ost. akt: 2019-12-13 12:52:23)

Autor zdjęcia: www.camping61.com.pl

Elbląski Camping nr 61 otrzymał, za rok 2019, po raz kolejny tytuł „Mister Camping”, przyznany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Przyznanie wyróżnienia poprzedziła ocena stanu campingów, w której pod uwagę brane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu, jakość usług i obsługi turystów. Co ważne tytuł przyznawany jest również dzięki opiniom zebranym od turystów krajowych i zagranicznych.

Camping nr 61 potwierdza w ten sposób wysoki poziom świadczonych usług, będąc ważnym punktem na turystycznej mapie Elbląga i regionu. Wyróżnienie i idąca w ślad za nią rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu powinna pomóc Campingowi 61 w zdobywaniu nowego grona sympatyków.

Gratulujemy!

Konkurs "Mister Camping" organizowany jest rokrocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Turystryki Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. W konkursie uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, to jest 97% całej bazy campingowej w Polsce.

informacja nadesłana


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB