Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Gedz w Elblągu

2019-12-27 15:00:00 (ost. akt: 2019-12-27 10:55:59)

Autor zdjęcia: pixabay

Co prawda już po świętach, ale piątkowy wieczór to kolejna okazja do dobrej zabawy. Już dziś w towarzystwie muzyki na żywo rozpocznij nadchodzący weekend.

Gedz, a właściwie Jakub Gendźwiłł, to urodzony w Malborku wokalista i producent muzyczny. Swoją artystyczną działalność rozpoczął już w 2003 roku, a oprócz solowej ścieżki kariery, działał też z takimi wykonawcami jak Borixon, Kobra, Quebonafide, Paluch, czy Nowator.

Gedz ma na swoim koncie siedem solowych albumów, ale do Elbląga przyjedzie promować najnowszy z nich – Bohema, który premierę miał we wrześniu tego roku.

– Każdy z moich albumów powstaje dłużej niż rok. Kawałki przechodzą ewolucję razem ze mną. Praca nad nimi jest trochę jak praca nad sobą, mozolna, znojna. “Bohemę” współtworzą ludzie mi bliscy, wspaniałe osoby i wielkie talenty. Miałem ogromne szczęście trafiając w życiu właśnie na nich. Jak do tej pory, jest to najbardziej spójna i dojrzała płyta, jaką przyszło mi nagrać i wyprodukować. Zbiór emocji, myśli i doświadczeń, dały skrajnie rapowy i nierapowy materiał. Odejście od poglądów, podejścia i zasad panujących obecnie na scenie, tym właśnie jest “Bohema” – w ten sposób artysta opisuje swoje najnowsze dzieło.

noSleep zaprasza na koncert Gedza w Elblągu promujący jego najnowszy album ,,Bohema’’.
Miejsce: Mjazzga
Start: 27.12 o 20

WSTĘP +16
Poniżej tylko z pełnoprawnym opiekunem.

Bilety do nabycia tutaj.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB