Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Zmiana organizacji ruchu na Rybackiej

2020-01-21 09:08:23 (ost. akt: 2020-01-21 09:18:02)

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z planowanym rozpoczęciem robót związanych z przebudową odcinka ul. Rybackiej w Elblągu, w dniu 22.01.20120 r. (środa) od godzin porannych planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Odcinek ul. Rybackiej objęty przebudową tj. od skrzyżowania z ul. Wodną na długości ok. 90m w kierunku ul. Stary Rynek zostanie wyłączony z ruchu kołowego. Na pozostałym odcinku ul. Rybackiej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul Rybackiej odbywać się będzie z ulicy Wodnej przez ul. Mostową oraz ul. Stary Rynek.

Na odcinku ulicy Stary Rynek wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od ul. Mostowej w kierunku ul. Rybackiej i Kowalskiej. Na całej długości ulicy Mostowej obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. Do ul. Rybackiej dojazd będzie możliwy także przez ulicę Rzeźnicką i odcinkiem ul. Stary Rynek. Poza wymienionymi zmianami ruch w obrębie Starego Miasta odbywać się będzie zgodnie z istniejącymi zasadami. Schemat tymczasowej organizacji ruchu przedstawiony jest na załączonej mapce.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB