Adrian Durma najlepszy wśród mundurowych

2020-03-09 11:17:09(ost. akt: 2020-03-09 11:20:00)

Autor zdjęcia: nadesłane

• KICBOXING\\\ W dniach 6-8 marca w Krynicy Zdrój odbył się Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. Elbląską Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, reprezentował Adrian Durma (UKS Silvant Kajak Elbląg).
W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników z różnych formacji mundurowych takich jak Policja, Straż Pożarna, Wojsko Polskie, Komandosi, Żandarmeria Wojskowa, Służba Więzienna, Straż Graniczna, Służba Ochrony Państwa oraz Jednostki Specjalne. Durma startował w formule pointlightting w dwóch kategoriach wagowych do 74 kg i do 79 kg oraz w formule kick light do 74 kg.

Elblążanin w mistrzowskich zmaganiach stoczył dziesięć walk i wszystkie wygrał przed czasem i w ten sposób wywalczył trzy puchary. Jakby tego było mało Durma został wyróżniony przez sędziów oraz organizatora turnieju, wśród najlepszych mundurowych, najlepszym zawodnikiem turnieju. — Jestem bardzo zadowolony. Turniej stał na wysokim poziomie, a pojedynki były twarde i zacięte — stwierdza Durma. Ten turniej, to dobry prognostyk przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski, które odbędą się za dwa tygodnie. Mam jeszcze trochę czasu, żeby podkręcić formę — dodał Durma.