środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Koronawirus w Elblągu: aktualne dane

2020-03-23 12:27:07 (ost. akt: 2020-03-23 12:35:33)

Autor zdjęcia: pixabay

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa dynamicznie się zmienia. Poniżej aktualne informacje dotyczące naszego miasta.

– Według dzisiejszych (23.03) informacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej doyczących sytuacji w Elblągu, do tej pory u 8 osób potwierdzono zarażenie koronawirusem – informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta. – Obecnie 53 osoby z Elbląga objęte są kwarantanną, a 253 nadzorem epidemiologicznym – dodaje.

Ponadto, jak informuje Tomasz Koronowski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu: – Zniesione zostały wszystkie te terminy rozpraw i jawnych posiedzeń, które miały się odbyć w kwietniu br., poza sprawami pilnymi, których katalog się nie zmienił. Na stronach internetowych sądów sukcesywnie zamieszczane będą wykazy rozpraw i posiedzeń – zarówno tych, które się odbędą, jak i tych, które zostały zniesione. Interesanci proszeni są o ograniczenie kontaktów z sądami do poczty elektronicznej i formy telefonicznej.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wesoły wirus #2892106 | 188.147.*.* 23 mar 2020 16:33

    No tak, ktoś zmarł na raka ale przypadkowo przy sekcji zwłok wykryto koronawirusa i mamy komunikat: "Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. To xx-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w xxx. Jak podaje ministerstwo, osoba miała choroby współistniejące." Jednym słowem P A R A N O J A !!! Ludzie opanujcie się i dajcie normalnym normalnie żyć!!! Normalni nie dajcie się ogłupić przez oszołomów i nie popadajcie w histerię!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz