środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

269 elblążan objętych nadzorem epidemiologicznym

2020-03-26 09:08:16 (ost. akt: 2020-03-26 09:15:18)

Autor zdjęcia: pixabay

Poniżej dzisiejsza aktualizacja danych na temat sytuacji epidemiologicznej w Elblągu.

– Na dzień 26.03.2020 r. na godz. 9.00 brak nowego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem na terenie Miasta Elbląg – informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta. – 68 osób objętych jest przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną kwarantanną, a 269 osób nadzorem epidemiologicznym – dodaje.

Przypominamy, że w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II hospitalizowani są już pierwsi pacjenci, u których potwierdzono obecność koronawirusa.

kkCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.
Jan Szynaka, prezes firmy Szynaka Meble
Musimy przetrwać ten czas
Koronawirus coraz bardziej paraliżuje gospodarkę. Fabryka Michelin, która zatrudnia prawie 5 tys. osób, zawiesza produkcję na dwa tygodnie. Wcześniej zrobiła to Grupa Szynaka, zatrudniająca w swoich zakładach 3,5 tys. pracowników.


Szkoły chciały, system padł
Coś, co jeszcze niedawno wydawało się abstrakcją, przestało nią być w niewesołej rzeczywistości — szkoły przeszły na model cyfrowy. Szkoda tylko, że bez przygotowania. Już rano padły serwery, a część problemów pozostaje bez odpowiedzi.

Andrzej Wiktorowicz
Ultrasonografem w koronawirusa
Dzisiaj medycyna dyktuje warunki. Dlatego w Olsztynie powstają ultrasonografy do diagnostyki płuc, które ułatwiają szybkie monitorowanie pacjentów. Takie urządzanie bardzo ułatwiają prace medykom walczącym z koronawirusem.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Joan #2894827 | 31.0.*.* 27 mar 2020 14:33

    Dzienniku, a można prosić o bardziej szczegółowe informacje? Np. podział naszego powiatu na gminy i jak tam wygląda sytuacja z zakażonymi i objętymi kwarantanna. E-gazetę olsztyńska udziela takich wiadomości swoim mieszkańcom.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz