Czwartek, 4 marca 2021. Imieniny Adrianny, Kazimierza, Wacława

Elbląskie przedszkole dla medyków

2020-04-17 19:00:01 (ost. akt: 2020-04-17 14:07:05)

Autor zdjęcia: nadesłane

Są bohaterami dzisiejszych czasów, pomagają tym najbardziej potrzebującym – pracownicy służby zdrowia spotykają się z wdzięcznością od niemal wszystkich. Także przedszkolaki postanowiły okazać im swoją sympatię.

5-latki z Przedszkola Niepublicznego „BAJKA” w Elblągu w ramach zdalnej edukacji pod okiem nauczycielki Małgorzaty Guzowskiej przygotowały prace plastyczne, poprzez które wyrażają wdzięczność i szacunek dla pracy wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych - lekarzy, pielęgniarek, ratowników, laborantów i innych pracowników elbląskich szpitali, za pomoc, jaką niosą chorym w trudnym czasie pandemii koronawirusa.

Z nadesłanych przez rodziców dzieci zdjęć powstał sympatyczny plakat! Przedszkolaki z „BAJKI” cieszą się, że mogły sprawić radość medykom! Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu podziękował dzieciom umieszczając plakat na swojej facebookowej stronie.

- Chciałam podziękować medykom za to, co robią na co dzień – opowiada Małgorzata Guzowska. – Rodzice włączyli się w tę akcję, bez nich nie udałoby się zrobić tak wielu wspaniałych prac, za co jestem im bardzo wdzięczna.

k

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB