Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Amfetamina w torebce po gumach do żucia

2020-05-25 12:15:08 (ost. akt: 2020-05-26 14:46:25)

Autor zdjęcia: KPP Nowy Dwór Gdański

Jak informuje policja z Nowego Dworu Gdańskiego, w zeszłym tygodniu zatrzymano 21-letniego mieszkańca powiatu, który posiadał ponad 20 gramów amfetaminy.

Do nowodworskich kryminalnych dotarła informacja o mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. W ubiegłym tygodniu został zatrzymany 21 – letni mieszkaniec naszego powiatu, który posiadał ponad 20 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe. 21 maja br. kryminalni udali się do miejsca zamieszkania 21-letniego mieszkańca naszego powiatu celem potwierdzenia swoich przypuszczeń. W trakcie przeszukania mieszkania znaleźli ponad 20 gramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w opakowaniu po gumach do żucia. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Nowy Dwór Gdański


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB