Piątek, 26 lutego 2021. Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Nocne odgłosy piłowania i narkotyki w mieszkaniu

2020-05-27 13:20:13 (ost. akt: 2020-05-27 13:26:07)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Chwilę po północy dobywające się z mieszkania odgłosy piłowania i głośne zachowanie mężczyzn skupiły na sobie uwagę policjantów. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu.

Gdy policjanci stanęli pod drzwiami mieszkania z jego wnętrza dało się słyszeć hałas piłowania drewnianych elementów oraz głośne rozmowy. Te ostatnie dotyczyły… zażywania narkotyków. Gdy policjanci zapukali do drzwi mieszkania na chwilę ukazał się w nich mężczyzna, po czym gdy spostrzegł kto stoi na klatce panicznie próbował je zamknąć. To mu się jednak nie udało. W mieszkaniu policjanci zauważyli dwóch innych mężczyzn, z których jeden próbował wyrzucić przez okno, dwa foliowe zawiniątka z nieznaną substancją. W kuchni na szafce leżała inna foliowa torebka z zawartością bryłek. Te po sprawdzeniu testerem okazały się być amfetaminą. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn 29-latka, 27-latka i 30-latka. Wszyscy twierdzili, że amfetaminę widzą pierwszy raz i nie wiedzą skąd wzięła się w mieszkaniu. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną i znalezione przy narkotykach pieniądze. Cała trójka resztę nocy spędziła w policyjnym areszcie.

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 29-latek. Mężczyzna przyznał się do tego, że amfetamina i marihuana zabezpieczona przez policjantów należą do niego. Za posiadanie środków odurzających może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

https://m.wm.pl/2020/05/orig/narkotyki-2-628624.jpg

KMP w Elblągu


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB