Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Rozstrzygnięcie konkursu "Zły koronawirus" Straży Miejskiej [ZDJĘCIA]

2020-06-02 18:00:00 (ost. akt: 2020-06-02 12:04:47)

Autor zdjęcia: Straż Miejska w Elblągu

1.06.2020r. na dziedzińcu Straży Miejskiej w Elblągu przy ul. Winnej odbyła się inauguracja konkursu ogłoszonego przez Straż Miejską w Elblągu "ZŁY KORONAWIRUS".

1.06.2020r. na dziedzińcu Straży Miejskiej w Elblągu przy ul. Winnej odbyła się inauguracja konkursu ogłoszonego przez Straż Miejską w Elblągu "ZŁY KORONAWIRUS".


W inauguracji brały udział dzieci, które przesłały prace na konkurs oraz ich rodzice. Obecny był również Komendant Straży Miejskiej w Elblągu Arkadiusz Kulik, który osobiście wręczył dla wszystkich dzieci i złożył życzenia z okazji Dnia Dziecka. Nagrody zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Elbląga Pana Witolda Wróblewskiego oraz Komendanta SM w Elblągu.

Młodzi artyści mieli okazję zobaczyć sprzęt jaki na co dzień wykorzystuje w swojej pracy Straż Miejska tj. radiowozy, specjalistyczne urządzenia do wyławiania zwierząt, specjalistyczne lornetki noktowizyjne, środki przymusu bezpośredniego, urządzenia do rozruchu pojazdów, alkotesty, blokady drogowe i wiele innych. Dzieci miały również okazję do przymierzenia niektórych elementów umundurowania SM. Dzień Dziecka z SM przebiegł w miłej atmosferze, z uśmiechami na twarzach dzieci. Cieszymy się, że w tym trudnym dla wszystkich czasie mogliśmy zapewnić radość naszych konkursowiczów.

Prace wykonane zostały różnymi technikami, widać po nich było ogrom pracy jaka została wsadzona przez dzieci i ich rodziny. Wybraliśmy spośród nich trzy pierwsze miejsca, które zostały wykonane przez:
1. Zuzanna KALINOWSKA
2. Szymon PAWEŁAS
3. Hanna SZILLING

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB