środa, 21 kwietnia 2021. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Koronawirus - kredyt dla firm. Jak uzyskać wsparcie finansowe od banków?

2020-06-02 14:59:36 (ost. akt: 2020-06-02 15:10:14) Artykuł sponsorowany

Jeżeli twoja działalność gospodarcza zmaga się z kłopotami finansowymi spowodowanymi konsekwencjami gospodarczymi w związku z trwającą epidemią koronawirusa, koniecznie zastanów się nad zaciągnięciem kredytu dla firm! W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego rodzaju kredytu, ponadto dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby go uzyskać oraz jak wygląda proces wnioskowania w banku. Przeczytaj!

Kredyt dla firm w związku z koronawirusem. Na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy?

W związku z panującą pandemią koronawirusa wiele działalności gospodarczych musiało zaprzestać swojego funkcjonowania, przez co automatycznie straciło dochody potrzebne do przetrwania tego trudnego okresu. Czy przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc ze strony banków w tej naprawdę trudnej sytuacji?

Na szczęście 18 banków komercyjnych i oba zrzeszenia banków spółdzielczych zobowiązały się do wsparcia firm, które potrzebują dodatkowych środków w trudnym czasie spowodowanym pandemią koronawirusa. Wspomniane instytucje uruchomiły możliwość odnawiania, wydłużania lub udzielania nowych kredytów z antykryzysowym zabezpieczeniem spłat. Sektor MŚP może skorzystać z bezprowizyjnego zabezpieczenia w wysokości do 80 proc. kwoty kredytu, o wydłużonym okresie zabezpieczenia do 39 miesięcy dla kredytów obrotowych.

W jaki sposób firmy mogą znaleźć najlepsze oferty z kredytami? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wybranej porównywarki finansowej - na szczególną uwagę zasługuje strona https://pozyczkaportal.pl/, która zawiera mnóstwo intersujących informacji na temat kredytów dla przedsiębiorców i z pewnością pomoże zdecydować się na najlepszą ofertę!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać kredyt dla firm?

Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą powinien zdawać sobie sprawę z tego, że trudna sytuacja w związku z koronawirusem wcale nie zwalnia ze spełnienia określonych warunków narzuconych przez banki. Poniżej wskazaliśmy najważniejsze wymagania, do których przedsiębiorcy powinni się zastosować.

1. Banki udzielą kredytu tylko istniejącym i aktywnie funkcjonującym firmom. Przedsiębiorstwo musi działać minimum 12 miesięcy.
2. Zdolność kredytowa firmy powinna być na dobrym poziomie - im wyższa, tym większy może być kredyt.
3. Firma nie może mieć negatywnej historii kredytowej - nawet małe długi mogą przekreślić szansę na uzyskanie kredytu.

W tym miejscu należy podkreślić, że działalności gospodarcze, które działają mniej niż rok również mogą ubiegać się o kredyt jednak takich ofert jest zdecydowanie mniej na naszym rynku. W razie potrzeby uregulowania pilnych opłat zawsze możemy też zaciągnąć pożyczkę dla firm w internecie znajdziemy mnóstwo interesujących propozycji pożyczkowych.

Kredyt dla firm - jakich dokumentów będzie wymagał bank?

W przypadku każdej firmy bank oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków będzie jeszcze wymagał przedstawienia określonych dokumentów. Brak dopełnienia formalności automatycznie skreśla szansę danej działalności gospodarczej na uzyskanie kredytu dla firm.

Poniżej wymieniliśmy, jakie dokumenty musi przedstawić osoba fizyczna prowadząca własną firmę, sprawdź!

-Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej,
-zaświadczenie o numerach REGON i NIP,
-zgoda współmałżonka na zaciągniecie kredytu lub orzeczenie o rozdzielności majątkowej,
-w przypadku spółki cywilnej należy przedstawić umowę spółki.

Jak wnioskować o kredyt dla firm w czasie pandemii koronawirusa?

Proces wnioskowania o kredyt dla firm podczas trwającej pandemii koronawirusa nie jest trudnym zadaniem i nie powinien sprawić żadnych problemów. Ponadto nie wiąże się z poświęceniem dużej ilości czasu. Przeanalizuj nasz krótki poradnik krok po kroku i dowiedz się, jak najprościej uzyskać pomoc finansową w postaci kredytu dla przedsiębiorstwa!

● Po wejściu na stronę wybranego banku trzeba znaleźć informacje, jakie trzeba przygotować w związku z kredytem dla firmy,
● kolejnym krokiem będzie skontaktowanie się z konsultantem, który wyjaśni całą procedurę uzyskania kredytu,
● zwykle po wykonaniu powyższych czynności trzeba udać się do banku i złożyć wniosek o kredyt jednak w czasie pandemii koronawirusa większość banków daje możliwość wnioskowania online,
● w przypadku, gdy dany bank rozpatrzy prośbę o kredyt pozytywnie, wtedy otrzymamy dodatkowe pieniądze, które z pewnością pomogą przetrwać naszej firmie na rynku.Komentarze (71) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Claudia Klein #3064932 | 194.110.*.* 17 kwi 2021 09:02

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem.Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast się z Tobą skontaktujemy Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach !!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. john #3064251 | 37.120.*.* 11 kwi 2021 12:58

  Jestem tutaj, aby podzielić się tym z wami, ponieważ przeszedłem również przez oszustwo altowe, ponieważ szukałem pożyczki na rozliczenie moich adeptów. W końcu natknąłem się na e-mail, w którym ktoś zeznaje, w jaki sposób pomaga mu Celina Medallion. Skontaktowałem się z nimi, a pani Juana, agent w firmie, odpowiedziała prostymi krokami, że otrzymałem pożyczkę. Zgodziłem się już w sobie, że nie ma prawdziwego pożyczkodawcy, ale wow, myliłem się. Podziękowania dla Celiny Medallion. Jeśli potrzebujesz pożyczki, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej Skontaktuj się z nimi: (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com lub dodaj nas do aplikacji +1 (559) 653-6478

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Susan Benson #3064004 | 138.199.*.* 7 kwi 2021 10:04

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub w WhatsApp pod numerem +447903159998 Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. JANICE #3063330 | 212.7.*.* 26 mar 2021 12:11

  Witam wszystkich, Nazywam się Janice albert, pochodzę z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby zaświadczyć, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od pana JOHN WILLIAMS Loan Company {(johnloanfirm2@gmail.com)} po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczkodawcy, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem wniosek, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie firmie pożyczkowej JOHN WILLIAMS, który obiecał pomóc mi w pożyczce w wysokości moje pragnienie, a on naprawdę spełnił obietnicę bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie myślałem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana JOHNA WILLIAMSA, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym Państwu wypróbować pana JOHN WILLIAMS Loan Company, jego opiekuńczego i wyrozumiałego. nie wiesz, czy potrzebujesz również pilnej pożyczki lub chcesz sfinansować swoje projekty, więc nie krępuj się skontaktować z firmą pożyczkową JOHN WILLIAMS, jego adres e-mail to (johnloanfirm2@gmail.com) LUB NUMER APLIKACJI +447418349840

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Norbert #3062929 | 37.120.*.* 20 mar 2021 08:44

  Cześć Moi ludzie, jestem Norbert, czy przeżywasz kryzys finansowy? ponieważ w moim kraju panuje teraz kryzys finansowy, właśnie dostałem kwotę pożyczki w wysokości 90000tys od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której złożyłem wniosek o kwotę pożyczki, a moja pożyczka została zatwierdzona i wysłana na moje konto bankowe w ciągu 2 godzin, ponieważ szybka i ekspresowa pożyczka ode mnie dzisiaj i jestem szczęśliwym człowiekiem dzisiaj, ponieważ teraz uregulowałem wszystkie swoje rachunki i proszę o kontakt z CEO poniżej e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com, lub też skontaktuj się z Whatsapp +1(631)3415478 i czekam na wiadomość Twoje własne zeznanie dzisiaj, ponieważ są one prawdziwe i uzasadnione w 100% i wszyscy w naszym mieście mówią dobrze o tej firmie, ponieważ wielu z nas ma gotówkę i odnosi sukcesy na pożyczce. Norbert

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (71)