Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Zmiany kadrowe w Concordii

2020-06-23 12:30:00 (ost. akt: 2020-06-23 12:00:53)

Autor zdjęcia: fot. archiw. Marek Lewandowski

PIŁKA NOŻNA\\\ Działacze oraz sztab szkoleniowy Concordii Elbląg nie próżnuje. Piłkarze mają już zajęcia od ponad trzech tygodni. Natomiast włodarze klubu rezygnują z niektórych piłkarzy, a tym samym rozglądają się za nowymi zawodnikami.

Znamy już pierwsze decyzje kadrowe w III-ligowej Concordii Elbląg. W nowym sezonie w pomarańczowo - czarnych barwach nie zobaczymy na pewno pięciu piłkarzy. Z klubem pożegnał się bramkarz Paweł Łakota, który z wypożyczenia powrócił do Legii Warszawa. Z klubem pożegnali się też Adam Duda (sprawy rodzinne), z kolei Wojciech Dziemidowicz, Konrad Wira, Dawid Kozak odeszli za porozumieniem stron.

Umowy na sezon przedłużyło jedenastu zawodników a w przypadku czterech kolejnych rozmowy jeszcze trwają. Dopinane są również kwestie transferowe. Z zespołem trenują, też byli zawodnicy tego klubu, którzy w poprzednim sezonie grali w innych klubach trzecioligowych. Pełna kadra i nazwiska zawodników podane zostaną pod koniec czerwca — informuje drugi trener Concordii Jarosław Talik.

Na kolejny sezon w elbląskim klubie grać będą: Kamil Szawaryn, Rafał Maciążek, Paweł i Mariusz Pelc, Tomasz Szawara, Adrian Włoch, Radosław Bukacki, Łukasz Kopka, Dominik Pawłowski, Adam Skierkowski, Radosław Lenart. Ponadto drużynę uzupełnią wyróżniający się zawodnicy z zespołu juniorów starszych. Obecnie na testach w elbląskim klubie przebywa trzech bramkarzy: Paweł Piskorz ( IV liga Huragan Międzyrzec Podlaski), wychowanek Varsovii Warszawa, Wiktor Tiedtke (IV liga Iskierka Szczecin) oraz Hubert Banach (III liga Siarka Tarnobrzeg).Już w najbliższą sobotę o godz. 11 podopieczni trenera Adama Borosa rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem III ligi grupy II GKS Przodkowo.

JK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB