Czwartek, 25 lutego 2021. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Mamy w Elblągu uczelnię liderów

2020-07-02 12:00:00 (ost. akt: 2020-07-02 11:13:43)

Autor zdjęcia: PWSZ Elbląg

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu cieszy się kolejnym sukcesem. Podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” PWSZ-tka odebrała certyfikat jakości i specjalne wyróżnienie.

Certyfikat jakości "Uczelnia Liderów 2020" został przyznany elbląskiej uczelni na rok. Odznaczenie otrzymują te szkoły wyższe, których absolwenci wyposażeni są w umiejętności i kompetencje liderskie. Otrzymanie certyfikatu potwierdza, że elbląski PWSZ uczy swoich studentów m.in. kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności i pewność siebie.

Akademicki Oscar przyznawany z okazji jubileuszowej edycji konkursu to specjalne wyróżnienie dla jednostek najwyżej ocenianych w historii konkursu "Uczelnia Liderów". — W opinii recenzentów Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem akademickim kształcącym liderów społecznych wyposażonych w szerokie umiejętności i atrakcyjne rynkowo kompetencje. Jednostka posiada liczne atuty, tak w obszarach odnoszących się do jakości nauczania, jak i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Imponującym sukcesem uczelni jest opatentowanie wynalazku pod nazwą „System zdalnego wyznaczania trajektorii efektora robota przemysłowego”, zgłoszenie kolejnego produktu do opatentowania, a także prowadzenie licznych prac badawczo-rozwojowych, które z pewnością zapewnią otoczeniu zewnętrznemu uczelni szeroką gamę korzyści i przyczynią się do długotrwałego progresu regionu — informują władze uczelni.

To, co nie umknęło uwadze ekspertów, to przejrzysta i intuicyjna strona internetowa elbląskiego PWSZ oraz dobrze prowadzone portale społecznościowe uczelni, które usprawniają komunikację z osobami zainteresowanymi jej ofertą.Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB