Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Czas na dobrą wymianę

2020-07-14 18:00:00 (ost. akt: 2020-07-14 11:13:03)

W sobotę 18 lipca, w godzinach 10:00-14:00 Dom pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu zaprasza do udziału w WYMMIENNIKU. Co to jest? To przestrzeń na bezgotówkową wymianę rzeczy, z których już nie korzystamy, nie trafiły w nasz gust, albo po prostu nam się znudziły. Uczestnicy pierwszego z cyklu wydarzeń będą wymieniać się książkami, puzzlami, grami i płytami.

Może masz grę, którą przechodzisz już z zamkniętymi oczami, albo zestaw CD, których każdy dźwięk znasz na pamięć? Możesz wymienić je na planszówkę, albo książkę, którą od dawna masz ochotę przeczytać.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek, nagrody w loterii, a przede wszystkim dobra atmosferę. WYMIENNIK, oprócz okazji do wymiany przedmiotów i zawarcia nowych znajomości, jest też przestrzenią do promowania idei „zero waste”.

Ilość miejsc dla wystawców jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój udział wcześniej. Najprościej zrobić to telefonicznie: 55 236 27 16 lub e-mailowo: s.procyk@eswip.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku 17 lipca do godz. 13:00.

Wstęp dla wystawców oraz odwiedzających jest bezpłatny.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB