Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

By mamy były niezależne i czuły się spełnione

2020-07-16 16:00:00 (ost. akt: 2020-07-16 12:24:12)

Autor zdjęcia: pixabay

Niezależna i spełniona mama to projekt przeznaczony dla 12 mam, które posiadają dzieci w wieku od 2 do 5 lat i nie powróciły na rynek pracy po urodzeniu dziecka. Przewidziane są trzy spotkania, które odbędą się w elbląskim Kuldomku.

W ramach projektu planujemy 3 spotkania coachingowe — informuje Wioleta Rutkowska, właścicielka Kuldomku. — Spotkania z coachem, czyli mówcą motywacyjnym, mają na celu wydobycie mocnych stron i poprawę poczucia własnej wartości uczestniczek — zdradza organizatorka.

Podczas spotkań wśród uczestniczek przeprowadzony zostanie Test Gallupa. Jest to metoda identyfikacji wrodzonych talentów stworzona w Instytucie Gallupa. — Panie będą prowadzić dziennik sukcesu po to, by uwierzyły w swoje możliwości i wzmocniły poczucie własnej wartości. Zapewnimy im też po jednej wizycie u fryzjera — opowiada pani Wioleta.

Na każde spotkanie mamy mogą przyjechać ze swoimi pociechami. — Dziećmi zajmą się animatorzy, którzy zorganizują dla nich kreatywne zajęcia — mówi właścicielka Kuldomku.

Kolejna część projektu to spotkanie z doradcą zawodowym, następnie warsztaty kreatywne rodzic i dziecko pod nazwą "Sensoplastyka dla smyka". — Na zakończenie projektu każda z pań zostanie wysłana na szkolenie "Kobieta Niezależna" prowadzone przez wybitnego na polskim i zagranicznym rynku coacha — Kamilę Rowińską. Po szkoleniu panie będą miały zapewnione 10 godzin opieki nad swoimi dziećmi — informuje Wioleta Rutkowska.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, zapisy trwają do 10 sierpnia. Zgłoś chęć udziału dzwoniąc pod numer 534 443 668 lub pisząc na adres kuldomek@elblag.biz.pl.

Warsztaty potrwają od sierpnia do końca września.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB