Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

II Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego już jutro

2020-08-05 13:00:00 (ost. akt: 2020-08-05 11:28:45)

Autor zdjęcia: MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejny w te wakacje turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Początek zmagań w Hali Sportowo-Widowiskowej zaplanowano 6 sierpnia, w czwartek, na godz. 10. Udział w zawodach jest bezpłatny.

To druga tego rodzaju impreza, zorganizowana w ramach tegorocznych Wakacji z MOSiR-em. Poprzednia edycja zawodów przyciągnęła liczną grupę uczestników. Kolejny turniej będzie szansą na ponowne zdobycie efektownych statuetek i medali oraz poprawę swoich rezultatów.

Tenis stołowy jest grą, która sprawia dużo przyjemności. Można rozwinąć swoje sportowe umiejętności, rywalizować z innymi lub poprawić swoją ogólną kondycję.A w każdej kategorii wiekowej można obserwować ciekawe i emocjonujące pojedynki
Przypominamy, że w turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek i płeć. Turniej podzielony zostanie na dwie kategorie: dziecięcą oraz open. System gier uzależniony będzie od ilości uczestników. Zapisy przyjmowane będą na miejscu od godziny 9.30 do 9.45. Udział w zawodach jest bezpłatny. Dla najlepszych tenisistów wśród dzieci organizatorzy przygotowali słodkie upominki, natomiast wśród dorosłych najlepsi zawodnicy otrzymają okolicznościowe statuetki.

MOSiRCzytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB