środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

ABC dobrego życia – spotkanie z dr Grażyną Kuczek

2020-08-25 08:00:00 (ost. akt: 2020-08-24 13:02:26)

Autor zdjęcia: Biblioteka Elbląska

Jak uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi? Czy zmiana stylu życia jest możliwa? Jeśli tak, to co robić, aby być sprawnym i zdrowym?

Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas spotkania z dr Grażyną Kuczek, które odbędzie się w czwartek, 27 sierpnia, o godz. 16.00 w Bibliotece Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Wstęp wolny.

Grażyna Kuczek jest lekarzem medycyny, prelegentką wykładów i seminariów oraz konsultantką w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej, koordynatorem programu NEWSTART w Polsce; odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny naturalnej w amerykańskich ośrodkach Uchee Pines Institute oraz Wildwood Lifestyle Center & Hospital. Na co dzień zajmuję się profilaktyką i terapią chorób cywilizacyjnych poprzez zmianę myślenia, stylu życia i sposobu odżywiania, zawodowo jest związana z Fundacją Źródła Życia. Jest autorką wielu publikacji na temat zdrowego stylu życia: "ABC dobrego życia", "Zdrowie bez ograniczeń", "Kuchnia zdrowie i długowieczności", "Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności”.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu "Książka – przepis na zdrowie".

Podczas spotkań prosimy o przestrzeganie ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią SARS-CoV-2.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Więcej informacji:
Biblioteka Literacka
ul. św. Ducha 3-7
tel. (55) 625 60 17


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB