Motor za silny dla rezerw Olimpii [ZDJĘCIA]

2020-08-27 10:30:00(ost. akt: 2020-08-27 10:34:40)

IV LIGA PIŁKI NOŻNEJ\\\Nie powiodło się Olimpii II Elbląg w meczu z Motorem Lubawa. Goście wygrali 2:0 i zasłużenie zdobyli trzy punkty.

• Olimpia II Elbląg — Motor Lubawa 0:2 (0:0)
0:1 — Gajewski (53), 0:2 — Goździjewski (77)

OLIMPIA II: Przybysz — Sarnowski (46 Mazurek), Kazimierowski, Winiarski (84 Gójski), E. Filipczyk (46Jaźwiński), Czernis (70 Kottlenga), K. Filipczyk, Bohm (90 Łabecki), Perlejewski, Branecki, Milanowski (46 Baranowski).

W meczu tym trener elblążan Karol Przybyła wystawił w podstawowym składzie, aż dziewięciu młodych piłkarzy z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Mimo to, goście grali jak równy z równym a momentami posiadali nawet optyczną przewagę. Już do przerwy mogli otworzyć wynik, ale piłka po strzale Mateusza Szymańskiego obiła poprzeczkę. Po przerwie w zespole Olimpii do drugiej odsłony spotkania nie wyszli: Łukasz Sarnowski, Eryk Filipczyk oraz Sebastian Milanowski i gra Olimpii zdecydowanie siadła. To ułatwiło zadanie przyjezdnym. Goście przeszli do bardziej zdecydowanych ataków, zdobyli dwa gole i tym samym trzy punkty pojechały do Lubawy. Rewelacją tegorocznych rozgrywek jest Zatoka Braniewo. Podopieczni trenera Piotra Zająca odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu i nadal są samodzielnym liderem w tabeli.

• Pozostałe wyniki 6 kolejki spotkań:Mazur Ełk — Granica Kętrzyn 3:1, Mrągowia Mrągowo — Błękitni Orneta 3:1, Stomil II Olsztyn — Pisa Barczewo 1:2, Zatoka Braniewo — Olimpia Olsztynek 3:2, Delfin Rybno — Jeziorak Iława 1:1, Warmia Olsztyn — Błękitni Pasym 2:1, Polonia Lidzbark Warmiński — Mamry Giżycko przełożony na 7.10