Dobry występ pięściarzy Tygrysa

2020-09-17 13:00:00(ost. akt: 2020-09-17 12:44:42)

BOKS\\\ W Toruniu odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Krygera. W zawodach uczestniczyło 83 zawodników z Polski, Białorusi, Czech i Litwy. W turnieju wystąpiło trzech pięściarzy z KSW Tygrys Elbląg, których występ można zaliczyć do udanych, z których dwóch stanęło na najwyższym podium.
W kategorii wagowej 60 kg (juniorów) Nikodem Bujalski w finale pokonał jednogłośnie na punkty Kacpra Zawadzkiego (Pomorzanin Toruń), W kategorii 80 kg (kadet) Nikodem Kozak w półfinale wygrał na punkty z Igorem Przybyłą (Niedźwiedź Kętrzyn) a w finale zwyciężył Oliwera Smajdę (FC Toruń) 2:1. Trzeci z zawodników elbląskich Mateusz Rosiak (kadet), startujący w wadze 60 kg przegrał nieznacznie na punkty z Ivanem Kucharenko (Andrealina Wrocław)