IKS ATAK w drodze po 15 tytuł

2020-09-30 12:30:00(ost. akt: 2020-09-30 12:13:00)

Autor zdjęcia: A. Rękas-Woźny

* SIATKÓWKA NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA SIEDZĄCO\\\ W Policach rozegrany został pierwszy z trzech turniejów o drużynowe mistrzostwo Polski w piłce siatkowej drużyn niepełnosprawnych na siedząco sezonu 2020. Będący już 14-krotnym mistrzem Polski zespół IKS Atak Elbląg, zmierza po kolejny tytuł.
Podopieczni trenera Tomasza Woźnego w Policach nie mieli sobie równych. Wygrali cztery spotkania, nie tracąc w tym żadnego seta. IKS Atak pokonał: Wilczka Wilków 2:0 (25:11, 25:11), Start Szczecin 2:0 (25:19,25:22), Silesię II Katowice (25:7, 25:5) oraz Start Warszawa 2:0 (25:7,25:8). Drugi turniej odbędzie się w dniach 23-25 października w Łodzi, a zawody finałowe rozegrane zostaną 13 - 15 listopada we Wrocławiu. — Drużyna zrobiła pierwszy krok do mistrzowskiego tytułu i inne miejsce jak mistrzostwo kraju będzie naszą porażką — stwierdza trener elblążan Tomasz Woźny. Żadnej z drużyn nie lekceważymy, każdy zespół szanujemy, ale my w każdym ze spotkań gramy o zwycięstwo i tak też ma być w następnych turniejach — dodaje. Elblążanie grali w składżie: Joanna Świderska, Krzysztof Wojtaszek, Oskar Woźny, Jarosław Czyżewski, Mariusz Wojdag, Łukasz Biedrzycki, Rafał Wojtowivz, Andrzej Młynarczyk, Dariusz Fercho