Cztery medale short trackowców Orła

2021-03-02 13:58:02(ost. akt: 2021-03-02 14:20:51)

W miniony weekend w Białymstoku odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe. W zawodach tych udział wzięło dziesięciu reprezentantów elbląskiego Orła, którzy wywalczyli cztery medale.
W kategorii juniorów młodszych na dystansie 777 metrów Martyna Górka wywalczyła srebrny medal. Natomiast w kategorii juniorów młodszych Tymon Hryniewiecki zajął trzecie miejsce na dystansach 500 i 777 metrów oraz w wieloboju. Na dystansie 500 m poprawił swój rekord życiowy wynikiem 50.809 sek. W tej samej kategorii wiekowej Oskar Sokołowski zajął piątą lokatę na dystansie 1000 m. W kategorii juniorów Jędrzej Borowiecki zajął 5 miejsce na dystansie 1000 m, a Jan Stosik na tym samym dystansie poprawił swój rekord życiowy, osiągając czas 48.362.