Poniedziałek, 12 kwietnia 2021. Imieniny Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie [ZDJĘCIA]

2021-03-02 16:30:00 (ost. akt: 2021-03-02 16:34:11)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Chociaż lubią wykonywać wielkogabarytowe reklamy, to nie stronią też od tych małych. Chętnie wykonują także koszulki, kubki czy inne gadżety dla klientów indywidualnych. — Nie odrzucamy żadnego zlecenia — mówi pan Kamil z firmy ARGOS Producent Reklam.

Reklama świetlna, oznakowania zewnętrzne, systemy wystawiennicze, druk wielkoformatowy, poligrafia, oklejanie samochodów, grawerowanie i gadżety reklamowe — to zaledwie kilka z oferowanych przez AGROS usług. Jak mówią pracownicy, najważniejszy jest klient i z każdym zawsze można dojść do porozumienia. Firma nie jest zamknięta na pojedyncze zlecenia i potrafi pójść na kompromis tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Jak czytamy na stronie firmy „Doświadczenie w realizacjach, kreatywny zespół, dbałość o szczegóły — to wszystko sprawia, że tworzone przez nas reklamy są skuteczne, przyciągają uwagę i wpływają na generowanie zysków. ARGOS, to kompleksowa obsługa reklamowa twojego biznesu.

Nie wiesz od czego zacząć? Przecież nie musisz — współpracujemy z profesjonalnymi agencjami reklamowymi, niebanalne umysły przeanalizują branżę, w której się znajdujesz. W prosty sposób i bezcennie pokażemy ci, co możesz zrobić by dać się zauważyć. Do ciebie należeć będzie decyzja!”

Czym więc zajmuje się firma ARGOS? — Zajmujemy się szeroko pojętą reklamą — mówi pan Kamil. — Możemy stworzyć całą kampanię, od wizytówek, po wygląd i aranżację całej reklamy. Możemy nawet pomóc stworzyć logo.

W firmie pracują cztery osoby. Wszyscy zgodnie twierdzą, że największą satysfakcję sprawia im tworzenie reklam wielkogabarytowych. — Bardzo lubimy robić właśnie takie duże formaty — opowiada pan Kamil. — Tego typu zamówienia robiliśmy dla jednej z siłowni w Ciechanowie. Była zima, musieliśmy wznieść się 15 metrów nad ziemię na wyciągnikach, żeby założyć reklamę o wielkości 7,5 m na 2 m. Trzy takie wielkie reklamy wtedy zrobiliśmy. Stworzenie tego typu reklam zajmuje nam około dwóch tygodni, chyba, że trzeba nanosić jakieś poprawki, to wówczas realizacja się przedłuża.

Pracownicy chętnie wykonują również reklamy dla klientów indywidualnych. — Bardzo chętnie realizujemy zamówienia indywidualne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest wiele osób, które szukają konkretnego nadruku na jednym kubku czy koszulce — opowiada pan Kamil. I dodaje: — Robiliśmy na przykład koszulkę z nadrukiem serca i pięści. Żaden problem. My nie odrzucamy żadnego klienta, nie szukamy tylko dużych zleceń, dajemy każdemu szansę pokazania się. Jesteśmy firmą otwartą, lubimy dużo rozmawiać, z nami da się po prostu dogadać.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB