Jacek Kozaczyński - Łukasz Wójcik, Daniel Dybiec, Mateusz Urbański, Jarosław Ratajczak, Przemysław Rodak, Adrian Dziubiński (52 Jakub Węzik), Hubert Tomalski (59 Marcin Stromecki), Wojciech Wocial (52 Samuelson Odunka), Łukasz Zaniewski (52 Krystian Wójcik), Cezary Demianiuk

Karol Budzikur, Samuelson Odunka, Bartosz Tarachulski, Jakub Więzik, Damian Guzek, Marcin Stromecki, Krystian Wójcik

Trener
Daniel Purzycki
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg zremisowała z Pogonią Siedlce 2:2. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn, widać że brakuje zawodnikom już sił.
  • 90'

Minął regulaminowy czas gry, sędzia doliczył trzy minuty.
  • 89'

Żółta kartka dla Macieja Prusinowskiego (Olimpia Elbląg)
  • 88'

Druga żółta kartka, i w konsekwencji czerwona, dla Mateusza Urbańskiego (Pogoń).
  • 87'

Kamil Kopycki w sytuacji sam na sam, ale sędzia boczny zasygnalizował spalonego, akcja przerwana.
  • 86'

W ostatnich minutach lepiej na boisku radzą sobie goście, elblążanie jakby już wyczekiwali końcowego gwizdka.
  • 85'

Faulowany w środku pola Radosław Stępień.
  • 83'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Rafał Leśniewski za Kamila Graczyka.
  • 81'

Strzał Jakuba Węzika sprzed pola karnego zablokowany przez gospodarzy.
  • 80'

Groźnie się zaczynała ta akcja Olimpii, ale niedokładne podanie na koniec Kamila Graczyka i piłkę przejmują goście.
  • 77'

Kamil Graczyk z rzutu wolnego z lewej strony boiska uderzył w światło bramki, bramkarz gości piąstkował, a Michał Ressel dobijał strzał z ponad 25 metrów i mocno niecelnie.
  • 75'

W ciągu ostatnich dwóch minut elblążanie wykonywali cztery rzuty rożne, ale nie udało im się poważniej zagrozić bramce gości.
  • 73'

Świetnie Tomasz Sedlewski urwał się obrońcom, podał w pole karne, ale Kamil Kopycki nie zdążył do piłki.
  • 72'

Radosław Stępień mocno z rzutu wolnego z środkowej strefy boiska, piłka opuszcza boisko.
  • 70'

Czy piłkarze obu drużyn znajdą w sobie jeszcze tyle sił, by zdobyć gola przesądzającego wynik tego spotkania?
  • 67'

Nie popisali się przy tej akcji środkowi obrońcy Olimpii, po akcji lewą stroną boiska piłka trafiła do Samuelson Odunka, a ten pozostawiony w polu karnym bez opieki z około 12 metrów pewnie umieścił piłkę w siatce.
  • 67'

2:2 gol dla Pogoni, a jego autorem Samuelson Odunka.
  • 65'

Kolejna groźna kontra Olimpii. W trudnej sytuacji uderzał Tomasz Sedlewski, był praktycznie odwrócony od bramki, niecelny strzał.
  • 64'

Kamil Graczyk podawał ze środka boiska na prawą stronę, do piłki biegł Kamil Kopycki, ale ta jednak opuściła boisko.
  • 61'

Puszczają nerwy zawodnikom, groźna wymiana zdań, ale tym razem sędzia opanował sytuację.
  • 59'

Zmiana w Pogoni. Marcin Stromecki za Huberta Tomalskiego.
  • 57'

Świetny rajd Tomasza Sambora pod bramkę gości, piłka trafia do Kamila Kopyckiego, który mocno strzela w kierunku bramki. Na miejscu bramkarz Pogoni.
  • 53'

Tomasz Sedlewski uderzył sprzed pola karnego, ale niecelnie.
  • 52'

Trzy zmiany w Pogoni. Zeszli: Adrian Dziubiński, Łukasz Zaniewski i Wojciech Wocial, a za nich: Jakub Więzik, Samuelson Odunka i Bartosz Tarachulski.
  • 46'

Bohaterem tej akcji był Kamil Graczyk, który najpierw w polu karnym wymanewrował dwóch obrońców Pogoni, a później świetnie wyłożył piłkę Kamilowi Kopyckiemu, a ten z około 10 metrów posłał piłkę do siatki. Ta akcja jeszcze dzisiaj do obejrzenia na www.dziennikelblaski.pl.
  • 46'

2:1 goollll dla Olimpii, a jego autorem Kamil Kopycki.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Wracając do kontrowersyjnej sytuacji z 7 minuty, kiedy to zdaniem gospodarzy padł gol dla Olimpii Mieliśmy okazję zobaczyć powtórkę telewizyjną - na pewno będzie to jeszcze długo dyskutowana sytuacja. Jeden z młodych zawodników podających piłkę, który stał za bramką gości, twierdzi że ta odbiła się od poprzeczki i spadając na ziemię przekroczyła linię bramkową. W powtórce telewizyjnej tego jednak nie widać.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia remisuje z Pogonią 1:1.
  • 45'

Roman Maciejak wraca na boisko.
  • 45'

Do pierwszej połowy sędzia doliczył minimum dwie minuty.
  • 45'

Chwilowa przerwa w grze, na boisku ucierpiał Roman Maciejak, znoszony na noszach.
  • 44'

Cezary Demianiuk wpadł w pole karne gospodarzy, strzelił w boczną siatkę.
  • 43'

Hubert Tomalski znowu próbował strzelać z pola karnego na bramkę Olimpii, ponownie przestrzelił. Goście momentami mają zbyt dużo swobody pod bramką gospodarzy.
  • 40'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii. Po dośrodkowaniu Radosława Stępnia goście wybijają piłkę z własnego pola karnego.
  • 39'

Dobra akcja Olimpii prawą stroną boiska, dośrodkowanie Kamila Kopyckiego, obrońcy wybijają na róg.
  • 36'

Hieronim Zoch pewnie łapie piłkę po uderzeniu z ponad 30 metrów.
  • 34'

Żółta kartka dla Olega Ichima (Olimpia Elbląg)
  • 34'

Drugi rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu Jarosława Ratajczaka elblążanie wybijają piłkę z własnego pola karnego.
  • 33'

Radosław Stępień z ponad 25 metrów strzelił, ale piłka poleciała nad bramką.
  • 32'

Hubert Tomalski w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie zastanawiał się, uderzył po długim rogu, na szczęście dla Olimpii niecelnie.
  • 28'

Rzut wolny dla Olimpii z prawej strony. Po dośrodkowaniu Radosława Stępnia z około 13 metrów strzelał Kamil Graczyk, ale nad bramką.
  • 27'

Żółta kartka dla Mateusza Urbańskiego (Pogoń) za faul na Kamilu Kopyckim.
  • 26'

Przez pierwsze 25 minut dzisiejszego meczu w Elblągu więcej się działo niż w niektórych spotkaniach przez całe 90 minut. Spotkanie toczone w bardzo szybkim tempie.
  • 23'

1:1 Gol dla Olimpii z rzutu karnego, a jego autorem Kamil Graczyk. Karny podyktowany za faul na Romanu Maciejaku.
  • 20'

Michał Ressel z rzutu wolnego w pobliżu pola karnego, ale prosto w nogi dwuosobowego muru.
  • 18'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Schodzi Anton Kołosow, a za niego Roman Maciejak.
  • 17'

Hubert Tomalski o mały włos, a nie znalazłby się w dobrej sytuacji sam na sam z bramkarzem Olimpii, skutecznie przeszkadzał mu jednak Maciej Prusinowski.
  • 14'

Po rzucie wolny wykonywanym z prawej strony boiska, akcję zakończył strzałem głową Oleg Ichim, ale niecelnie.
  • 13'

Gol Łukasza Zaniewskiego to była najszybciej strzelona bramka w tym sezonie na stadionie przy ul. Agrykola
  • 9'

Anton Kołosow w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale uderzył z około 16 metrów za mocno i piłka poleciała nad bramką.
  • 7'

Teraz gola zdobyła Olimpia, ale sędzia go nie uznał i kazał grać dalej - olbrzymie pretensje ze strony gospodarzy
  • 6'

Wracając jeszcze do gola dla Pogoni. Bramkę strzelił były zawodnik Olimpii Łukasz Zaniewski, który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska
  • 3'

Powinien być remis. Kamil Kopycki w świetnej sytuacji, minął bramkarza, strzelił do bramki, ale z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców Pogoni.
  • 2'

0:1 niesamowity początek meczu w Elblągu, goście już w drugiej minucie zdobywają bramkę, a jej autorem Łukasz Zaniewski.
  • 1'

Sędzia Tomasz Tobiański rozpoczął mecz w Elblągu.
  • Piłkarze wychodzą właśnie na boisko.
  • Stawka dzisiejszego meczu jest wysoka. Olimpia, jeśli dzisiaj wygra z Pogonią, to może awansować nawet na siódme miejsce.
  • Na stadionie przy ul. Agrykola na razie niewielu kibiców, na razie około 150.
  • W rundzie jesiennej w Siedlcach Olimpia wygrała z Pogonią 3:1.
  • Mecz w Elblągu będą sędziowali: Tomasz Tobiański jak główny oraz Andrzej Szerszeń i Dariusz Bohonos na liniach (wszyscy Pomorski Związek Piłki Nożnej)
  • Trener gospodarzy Adam Boros tym razem hołduje zasadzie, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Żółto-biało-niebiescy do dzisiejszego pojedynku przystąpią w takim samym składzie, w jakim rozpoczęli ostatnie wygrane spotkanie z Concordią Elbląg 3:0.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 25 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z liderem, Pogonią Siedlce.