Frąckowiak - Zontek, Lewiński (25 Karwan), Konor, Falisiewicz, Jaroń (56 Tataj), Koziara, Król, Kądzior, Wrzesiński (80 Zieliński), Mihalevskyy (Ptaszyński)

Mariusz Sawa
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała Motor Lublin 4:1.
  • 88'

Naoto Noguchi blisko zdobycia kolejnego gola dla Olimpii po dośrodkowaniu Tomasza Sedlewskiego, jednak przestrzelił.
  • 88'

Żółta kartka dla Dawida Ptaszyńskiego (Motor Lublin)
  • 87'

4:1 gol dla Motoru, a jego autorem Maciej Tataj, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim w polu karnym. Sędzia uznał, że faulował go Hieronim Zoch.
  • 84'

Żółta kartka dla Romana Maciejaka (Olimpia Elbląg).
  • 81'

To była świetna trójkowa akcja, którą rozpoczął Naoto Noguchi podając do Tomasza Sedlewskiego na lewej stronie boiska, ten zagrał w pole karne wzdłuż bramki, a Roman Maciejak wyprzedził obrońców i z około 11 metrów posłał piłkę do siatki.
  • 81'

4:0 gol dla Olimpii, a jego autorem Roman Maciejak
  • 80'

Zmiana w Motorze. Maciej Zieliński za Konrada Wrzesińskiego.
  • 80'

Zmiana w Motorze. Dawid Ptaszyński za Ihor Mihalevskyy.
  • 80'

Ihor Mihalevskyy strzelał sprzed pola karnego na bramkę Olimpii, piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 76'

3:0 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Roman Maciejak, który najpierw wywalczył piłkę przed polem karnym Motoru, później wbiegł z nią w pole karne, minął jednego obrońcę i strzelił po ziemi do bramki.
  • 75'

Groźnie pod bramką Motoru. Tomasza Sedlewskiego wyprzedził jednak bramkarz gości, który wybił piłkę.
  • 74'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Michał Ressel za Patryka Sokołowskiego.
  • 73'

Oleg Ichim z około 25 metrów uderzył na bramkę Motoru, jednak mocno niecelnie.
  • 72'

Po dośrodkowaniu w pole karne Olimpii Tomasz Lewandowski czujnie głową wybija piłkę w pole.
  • 69'

Akcja Motoru pod bramką Olimpii, ale Hieronim Zoch wybił piłkę z pola karnego.
  • 67'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Roman Maciejak za Rafała Leśniewskiego.
  • 66'

Rajd lewą stroną boiska Rafał Leśniewski zakończył strzałem na bramkę, jednak uderzył odrobinę za mocno i piłka poleciała nad bramką.
  • 64'

Żółta kartka dla Rafała Leśniewskiego (Olimpia Elbląg).
  • 61'

Teraz świetnie w polu karnym znalazł się Tomasz Sedlewski, uderzył po długim rogu z około 10 metrów, ale przestrzelił.
  • 60'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Naoto Noguchi za Kamila Graczyka.
  • 56'

Zmiana w Motorze. Maciej Tataj za Damiana Jaronia.
  • 55'

Żółta kartka dla Tomasza Sambora (Olimpia Elbląg).
  • 53'

Maciej Prusinowski potężnym strzałem z około 30 metrów trafia w... poprzeczkę.
  • 51'

Żółta kartka dla Kamila Graczyka (Olimpia Elbląg).
  • 49'

Na bramkę Olimpii strzelał z ostrego kąta Damian Kądziora, bez efektu w postaci gola.
  • 48'

Kamil Graczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ten nie dał się jednak pokonać strzałem z pola karnego. Jęk zawodu na trybunach.
  • 46'

Rafał Leśniewski w dobrej sytuacji uderzył z 14 metrów lewą nogą, piłka poleciała nad bramką.
  • 46'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Kopycki za Kiriła Raduszkę
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia prowadzi po 45 minutach 2:0.
  • 45'

Żółta kartka dla Kiriłła Raduszki (Olimpia).
  • 45'

Po rzucie rożnym Olimpia dwukrotnie blisko zdobycia bramki, po strzałach Kamila Graczyka i Rafała Leśniewskiego goście wybijali piłkę w ostatnich momentach.
  • 45'

Ihor Mihalevskyy chciał podobnie jak Rafał Leśniewski zaskoczyć bramkarza strzałem z połowy boiska. Nie wyszło mu, strzał był za słaby.
  • 44'

Groźny strzał Damiana Kądziora z około 18 metrów, Oleg Ichim zablokował piłkę po jego uderzeniu.
  • 40'

Żółta kartka dla Tomasza Sedlewskiego (Olimpia)
  • 38'

2:0 gooollll dla Olimpii, a jego autorem Tomasz Sedlewski, który najszybciej dobiegł do piłki i od razu uderzył sprzed pola karnego po długim rogu
  • 37'

Hieronim Zoch doszedł do siebie, pozostaje na boisku i gra wznowiona
  • 35'

Na boisku leży bramkarz Olimpii Hieronim Zoch, przerwa w grze się wydłuża.
  • 33'

Znowu Olimpia groźnie atakuje, a to za sprawą Tomasz Sedlewskiego - najszybszego dzisiaj na boisku, wyprzedził obrońcę Motoru, znalazł się w sytuacji sam na sam, ale trochę odskoczyła mu piłka. Zdążył jednak do niej, uderzył, obrońca Motoru zablokował ten strzał.
  • 31'

Kamil Graczyk dośrodkował w pole karne Motoru, piłki nie dał rady jednak sięgnąć Rafał Leśniewski.
  • 30'

Groźnie pod bramką gości. Tomasz Sedlewski do Radosława Stępnia, ten uderzył, ale jeden z obrońców wybił piłkę z pola bramkowego.
  • 29'

Rzut rożny dla Olimpii. Po dośrodkowaniu Radosława Stępnia piłkę na raty, ale łapie bramkarz Motoru.
  • 28'

Żółta kartka dla Damiana Jaronia (Motor) za faul na Macieju Prusinowskim.
  • 27'

Kiriłł Raduszko zakończył rajd prawą stroną boiska dośrodkowaniem w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamykał akcji w polu karnym.
  • 25'

Zmiana w Motorze. Piotr Karwan za Arkadiusza Lewińskiego.
  • 23'

Teraz mogło być groźnie pod elbląską bramką, na szczęście dla gospodarzy Damian Kądzior nie opanował piłki wbiegając w pole karne. Piłka ostatecznie ląduje u Hieronima Zocha.
  • 20'

Ihor Mihalevskyy zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Uderzył po ziemi obok bramki.
  • 20'

Na spalonym Tomasz Sedlewski
  • 17'

Rzut wolny dla gości z prawej strony boiska, dośrodkowanie w pole karne Olimpii, tam niebezpieczeństwo zażegnał Radosław Stępień, który wybił piłkę w pole.
  • 14'

Damian Kądzior z rzutu wolnego z około 30 metrów uderzył na bramkę Olimpii, ale strzał niecelny.
  • 11'

Teraz Motor ruszył do ataku prawą stroną, dobre zagranie wzdłuż bramki i Patryk Koziara strzelił z około 10 metrów. Hieronim Zoch był na miejscu.
  • 10'

Kiryłł Raduszko w świetnej sytuacji, wpadł w pole karne, ale jeden z obrońców zablokował jego strzał z ostrego kąta.
  • 9'

Żółta kartka dla Damiana Falisiewicza (Motor) za faul na Patryku Sokołowskim.
  • 8'

Rzut wolny dla Motoru z lewej strony boiska. Aleksander Konor prosto w mur piłkarzy Olimpii
  • 4'

Niesamowity gol Leśniewskiego na początku spotkania, piłkarz Olimpii po otrzymaniu podania w środkowej strefie boiska, świetnie zauważył źle ustawionego bramkarza i posłał piłkę do bramki. Gol Leśniewskiego jeszcze dzisiaj do obejrzenia na www.dziennikelblaski.pl
  • 4'

1:0 Rafał Leśniewski strzałem prawie ze środka boiska zdobywa gola dla Olimpii
  • 2'

Radosław Stępień z rzutu rożnego, a główkował Tomasz Sedlewski - obok bramki.
  • 1'

Akcja Olimpii lewą stroną boiska, dośrodkowanie zablokowana i pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.
  • 1'

Sędzia rozpoczął mecz w Elblągu. Dzisiejsze spotkanie sędziują: Marcin Muszyński jako główny oraz na liniach Piotr Bińczyk i Bartłomiej Nowicki (wszyscy Łódzki ZPN).
  • Wszystko wskazuje na to, że mecz piłkarze rozpoczną w strugach deszczu, bo akurat się mocno rozpadało.
  • Trwa przedmeczowa rozgrzewka. Na szczęście pogoda zlitowała się nad zawodnikami i w ostatnich godzinach w Elblągu się ochłodziło.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 15 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z Motorem Lublin.