Sielicka, Kędzierska, Borkowska - Mielczewska, Żakowska, Sądej, Waga, Cekała, Wolska, Szymańska, Aleksandrowicz, Szopińska, Klonowska, Lisewska, Grzyb, Kołodziejska

Groblewska (30), Beder (44), Mączka (45), Buklarewicz (49), Dąbrowska (52), Wiertelak (57)

Kozłowsk, Ścigała - Wiertelak, Grobelska, Mączka, Tomczyk, Uzar, Buklarewicz, Jasińska, Oreszczuk, Dąbrowska, Bader, Michalak

Trener
Michał Pastuszko
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start pokonał KPR Jelenia Góra 29:26, ale zwycięstwo nie przyszło mu łatwo. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

29:26 Małgorzata Buklarewicz z karnego dla KPR
  • 59'

29:25 Katarzyna Kołodziejska dla Startu, a wcześniej w elbląskiej bramce udana interwencja Justyny Borkowskiej.
  • 58'

28:25 Aleksandra Mielczewska dla Startu
  • 58'

Dwie minuty kary dla Marioli Wiertelak (KPR).
  • 57'

27:25 Małgorzata Mączka
  • 57'

27:24 Sylwia Lisewska dla Startu
  • 57'

26:24 Martyna Michalak dla KPR i dwie minuty dla Agnieszki Wolskiej
  • 56'

Małgorzata Mączka rzuca wysoko nad elbląską bramką.
  • 55'

26:23 Agnieszka Wolska lewą ręką posyła piłkę do bramki drużyny z Jeleniej Góry.
  • 54'

25:23 Małgorzata Buklarewicz z karnego dla KPR
  • 53'

25:22 Małgorzata Buklarewicz dla KPR z karnego
  • 53'

25:21 Joanna Waga dla Startu
  • 52'

24:21 Agnieszka Wolska kończy kontrę Startu i dwie minuty kary dla Marty Dąbrowskiej (KPR).
  • 51'

23:21 Aleksandra Mielczewska
  • 49'

22:21 Agnieszka Wolska dla Startu i na ławkę kar odesłana Małgorzata Buklarewicz (KPR)
  • 48'

21:21 Marta Dąbrowska dla KPR
  • 48'

21:20 Sylwia Lisewska wyprowadza elblążanki na prowadzenie rzutem z 9 metrów i po rękach bramkarki gości.
  • 47'

20:20 Sylwia Lisewska - szybka odpowiedź Startu.
  • 46'

19:20 Małgorzata Buklarewicz nie myli się i wyprowadza KPR na prowadzenie
  • 46'

Dominika Groblewska wywalczyła rzut karny dla KPR, gdy ten gra bez dwóch zawodniczek!
  • 45'

Start w ataku nie potrafił jednak wykorzystać tego, że gra z przewagą dwóch zawodniczek. Piłka obok bramki i teraz szansa dla rywalek.
  • 45'

Dwie minuty kary dla Małgorzaty Mączki (KPR), która przeszkadzała we wznowieniu gry.
  • 44'

19:19 Sylwia Lisewska dla Startu
  • 44'

Dwie minuty kary dla Jeleny Bader (KPR).
  • 43'

Kinga Grzyb straciła piłkę w ataku, kontra KPR i Mariola Wiertelak kończy kontrę trafieniem.
  • 43'

18:18 Małgorzata Buklarewicz dla KPR i ponownie remis na tablicy wyników.
  • 42'

18:17 Agnieszka Wolska dla Startu, a wcześniej w elbląskiej bramce świetna interwencja Justyny Borkowskiej.
  • 40'

17:17 po kontrze Małgorzata Mączka
  • 39'

17:16 Martyna Michalak z koła trafia do elbląskiej bramki.
  • 38'

Czas KPR Michał Pastuszko poprosił o czas.
  • 38'

Elblążanki przejęły piłkę w obronie, pognała na bramkę rywalek Joanna Waga i nie ma bramki.
  • 38'

17:15 Hanna Sądej dla Startu
  • 35'

16:15 Małgorzata Mączka
  • 35'

16:14 piłka jak po sznurku trafiła do Joanna Wagi, której nie pozostało nic innego jak trafić, wcześniej podawała Hanna Sądej.
  • 32'

15:14 Joanna Waga wyprowadza Start na prowadzenie - to pierwsze prowadzenie gospodyń w tym meczu.
  • 32'

14:14 Kinga Grzyb z lewego skrzydła i mamy remis.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start Elbląg przegrywa z KPR Jelenia Góra 13:14.
  • 30'

13:14 Sylwia Lisewska z karnego i Start przegrywa już tylko jedną bramkę.
  • 30'

Na ławkę kar odesłana Dominika Groblewska (KPR) i rzut karny dla Startu
  • 29'

12:14 Sylwia Lisewska
  • 28'

Trener gości Michał Pastuszko poprosił o czas.
  • 28'

11:14 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 28'

10:14 Małgorzata Buklarewicz dla KPR
  • 27'

10:13 Joanna Waga trafia z rzutu karnego
  • 25'

9:13 Martyna Michalak z najbliższej odległości trafia do elbląskiej bramki.
  • 23'

Najpierw rzut Joanna Wagi obroniła Martyna Kozłowska, a za chwilę Lidia Żakowska rzuciła wysoko ponad bramką KPR. Nieskuteczny Start na razie w ataku.
  • 21'

Martyna Kozłowska broni rzut karny wykonywany przez Sylwię Lisewską.
  • 19'

9:12 Sylwia Lisewska z rzutu karnego
  • 18'

8:12 kolejny raz trafia Marta Dąbrowska i trener elblążanek Antoni Parecki prosi o czas.
  • 18'

8:11 Marta Dąbrowska... Elblążanki nie mają pomysłu na to, jak zatrzymać rywalki w ataku
  • 17'

Ewelina Kędzierska broni teraz w sytuacji sam na sam z Mariolą Wiertelak.
  • 16'

8:10 Małgorzata Buklarewicz trafia z karnego
  • 15'

8:9 Joanna Waga dla Startu
  • 15'

7:9 Marta Dąbrowska i KPR prowadzi dwoma bramkami
  • 14'

7:8 Mariola Wiertelak nie zmarnowała podania przez całe boisko, jeszcze minęła elbląską zawodniczkę i trafiła
  • 13'

7:7 Sylwia Lisewska skutecznie z karnego
  • 13'

Faulowana Hanna Sądej i karny dla Startu - szansa na trzeci remis w tym meczu.
  • 12'

6:7 Małgorzata Mączka
  • 12'

6:6 Sylwia Lisewska dla Startu
  • 11'

5:6 Małgorzata Buklarewicz dla KPR
  • 11'

5:5 Sylwia Lisewska trafia z około dziewięciu metrów i mamy remis
  • 9'

4:5 Kinga Grzyb zdobywa bramkę dla Startu z lewego skrzydła
  • 8'

3:5 mocny, celny rzut Edyty Szymańskiej
  • 8'

2:5 Mariola Wiertelak dla KPR
  • 7'

2:4 Małgorzata Mączka przed chwilą dobrze w obronie, teraz skutecznie w ataku
  • 7'

Start miał szansę na remis, do kontry szybko wyszła Kinga Grzyb, ale adresowaną do niej piłkę przejęła Małgorzata Mączka.
  • 6'

2:3 Joanna Waga dla Startu
  • 5'

1:3 piękny rzut Małgorzaty Mączki z drugiej linii
  • 4'

1:2 szybka odpowiedź Startu i bramka Sylwii Lisewskiej
  • 3'

0:2 Jelena Bader trafia z rzutu karnego
  • 3'

Katarzyna Koniuszaniec (Start) w sytuacji sam na sam chciała wkrętką pokonać bramkarkę rywalek, ale rzuciła obok bramki.
  • 1'

0:1 Marta Dąbrowska w pierwszej akcji gości pokonuje elbląską bramkarkę.
  • Rozpoczął się mecz w Elblągu. Gospodynie w czarnych strojach, a zawodniczki z Jeleniej Góry w zielono-czarnych.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie właśnie rozpoczęła się prezentacja obu drużyn przed meczem.