Kędzierska, Sielicka - Mielczewska, Żakowska, Sądej, Waga, Cekała, Jędrzejczyk, Aleksandrowicz, Szopińska, Lisewska, Grzyb, Kołodziejska

Antoni Parecki
Kary
Katarzyna Skonieczna (40)

Skład
Wiercioch, Kordunowska - Pasternak, Mazur, Belter, Szulc, Strzałkowska, Nowicka, Domnik, Łukasik, Bilenia, Skonieczna, Tomczyk, Krajewska

Trener
Bartłomiej Pepliński
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start pokonał Sambora 30:24. Gratulujemy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

30:24 Katarzyna Kołodziejska zdobywa swoją 10 bramkę w tym meczu.
  • 58'

29:24 Kinga Grzyb wrzuciła piłkę w pole bramkowe, a Katarzyna Kołodziejska w powietrzu skierowała ją do bramki. Co za akcja!
  • 56'

28:24 z dużym spokojem Katarzyna Kołodziejska trafia do bramki Sambora z prawego skrzydła.
  • 55'

27:24 Katarzyna Pasternak pognała teraz prawą stroną boiska i zdobywa bramkę. Zły trener Startu Antoni Parecki prosi o czas.
  • 55'

27:23 Magda Tomczyk zdobywa bramkę dla Sambora.
  • 54'

27:22 Hanna Sądej posyła piłkę nad interweniującą bramkarką. Trener gości prosi o czas.
  • 54'

26:22 Katarzyna Kołodziejska i Start prowadzi już czterema bramkami. Sambor takiej straty już chyba nie odrobi.
  • 53'

25:22 Start znowu dobrze w obronie, przejął piłkę i Kinga Grzyb kończy kontrę zdobywając bramkę.
  • 52'

24:22 Hanna Sądej ponownie z linii 6 metrów zdobywa bramkę.
  • 51'

23:22 Katarzyna Skonieczna trafia tuż obok słupka i wyciągniętej nogi interweniującej elbląskiej bramkarki.
  • 50'

23:21 Lidia Żakowska wzięła na siebie w Starcie ciężar zdobywania bramek.
  • 49'

22:21 Katarzyna Skonieczna. Sambor nie rezygnuje z walki o zwycięstwo.
  • 49'

22:20 Monika Aleksandrowicz, Start zdobywa bramkę, chociaż gra w osłabieniu.
  • 48'

21:20 Magda Krajewska trafia z karnego.
  • 48'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Mielczewskiej (Start Elbląg).
  • 48'

21:19 Lidia Żakowska na pełnym biegu celnym rzutem kończy rajd przez prawie całe boisko.
  • 46'

20:19 Justyna Domnik zdobywa bramkę i Sambor przegrywa już tylko jedną bramką.
  • 46'

20:18 Katarzyna Skonieczna pewnie z 8 metrów trafia do elbląskiej bramki.
  • 43'

20:17 przed chwilą zaliczyła asystę, teraz trafiła sama do bramki z lewego skrzydła, bramka Kingi Grzyb i trener Sambora prosi o czas.
  • 42'

19:17 Katarzyna Kołodziejska zdobywa bramkę, po podaniu od Kingi Grzyb, która odebrała w obronie piłkę rywalkom.
  • 40'

18:17 Kinga Grzyb zdobywa bramkę z karnego.
  • 40'

Dwie minuty kary dla Katarzyny Skoniecznej (Sambor).
  • 39'

17:17 Adrianna Nowicka w błyskawicznej odpowiedzi Sambora
  • 39'

17:16 Lidia Żakowska zdobywa bramkę dla Startu
  • 38'

16:16 Katarzyna Kołodziejska trafia z prawego skrzydła i jest już remis.
  • 37'

15:16 Hanna Sądej trafia z linii 6 metrów i Start przegrywa już tylko jedną bramką.
  • 36'

14:16 Katarzyna Kołodziejska po kontrze i podaniu od bramkarki zdobywa bramkę, teraz Start dobrze w obronie.
  • 34'

13:16 ponownie Marta Tomczyk zdobywa bramkę dla Sambora.
  • 33'

13:15 szybkie wznowienie gry przez Sambora i Marta Tomczyk zdobywa bramkę.
  • 33'

13:14 Monika Aleksandrowicz zdobywa bramkę dla Startu
  • 32'

Ewelina Kędzierska świetnie broni rzut Katarzyny Skoniecznej. Start w kontrze, ale Katarzyna Kołodziejska zatrzymana przez dwie rywalki.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Elblągu. Czy gospodynie, walczące o jak najlepszą pozycję w tabeli przed play-off, odrobią dwie bramki straty z pierwszych 30 minut? Przekonamy się już niedługo.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start przegrywa z Samborem 12:14.
  • 30'

12:14 Katarzyna Skonieczna trafia do elbląskiej bramki, piłka jeszcze po brzuchu elbląskiej bramkarki utknęła w siatce.
  • 28'

12:13 Justyna Belter z karnego wyprowadza Sambor na prowadzenie.
  • 27'

12:12 Katarzyna Kołodziejska trafia do bramki Sambora po długim podaniu przez całe boisko bramkarki Startu Eweliny Kędzierskiej.
  • 26'

Teraz o czas poprosił trener Sambora Bartłomiej Pepliński.
  • 26'

Niebezpiecznie teraz na boisku. Lidia Żakowska i Magda Krajewska zderzyły się głowami. Doszło do siebie. Chwilowa przerwa w grze.
  • 26'

11:12 Kinga Grzyb trafiła w poprzeczkę, a piłkę przechwyciła Katarzyna Kołodziejska i jej dobitka była już skuteczna.
  • 24'

10:12 Marta Tomczyk kończy ładną akcję Sambora, który przejął piłkę w obronie i wyprowadził kontrę. O czas poprosił trener Startu Antoni Parecki.
  • 23'

10:11 szybka odpowiedź Sambora i Adrianna Nowicka ponownie wyprowadza gości na prowadzenie.
  • 23'

10:10 Monika Aleksandrowicz z linii 6 metrów trafia do bramki Sambora i mamy remis.
  • 20'

9:10 Joanna Waga też się przedarła przez obronę rywalek i zdobywa bramkę.
  • 20'

8:10 świetne zagranie do kołowej Sambora i Marta Tomczyk z 6 metrów trafia do elbląskiej bramki.
  • 17'

8:9 Tatiana Bilenia i Sambor ponownie na prowadzeniu.
  • 17'

8:8 Kinga Grzyb zdobywa bramkę i mamy remis
  • 15'

7:8 teraz Start świetnie w kontrze, którą zakończyła Katarzyna Kołodziejska.
  • 15'

6:8 Justyna Belter dla Sambora.
  • 14'

6:7 Kinga Grzyb trafia z karnego, podyktowanego za faul na Aleksandrze Jędrzejczyk.
  • 13'

5:7 Katarzyna Pasternak podwyższa prowadzenie Sambora.
  • 13'

5:6 Justyna Domnik trafia, a wydawało się, że Ewelina Kędzierska już złapie tę piłkę.
  • 12'

5:5 szybka odpowiedź Startu i bramka Lidii Żakowskiej.
  • 11'

4:5 ładna akcja Sambora zakończona precyzyjnym rzutem w "okienko" Justyny Belter. Sambor znowu prowadzi w Elblągu.
  • 11'

Sędzia przerwał akcję Startu dopatrując się faulu w ataku Kingi Grzyb.
  • 9'

Ewelina Kędzierska świetnie interweniuje w elbląskiej bramce, broniąc silny rzut rywalki.
  • 8'

4:4 Start ponownie dobrze w obronie, przechwytuje piłkę, Hania Sądej wychodzi do kontry i pewnie pokonuje bramkarkę gości.
  • 7'

3:4 Lidia Żakowska dla Startu
  • 7'

2:4 Adrianna Nowicka trafia do elbląskiej bramki
  • 6'

Marta Tomczyk przedziera się przez elbląską obronę i wyprowadza Sambor na prowadzenie 3:2
  • 5'

2:2 Katarzyna Skonieczna dla Sambora
  • 5'

2:1 Monika Aleksandrowicz tak, jak powinna - pewnie rzuca i mocno z drugiej linii, a za chwilę elblążanki przejmują piłkę w obronie i kontrę kończy Kinga Grzyb, wyprowadzając Start na prowadzenie.
  • 4'

Druga akcja Startu zakończona przez Hannę Sądej, która trafia w słupek.
  • 2'

0:1 Justyna Belter z karnego pewnie trafia do elbląskiej bramki.
  • 2'

Monika Aleksandrowicz rzuciła w poprzeczkę bramki drużyny z Tczewa. Sambor przejął piłkę i faulowana Justyna Domnik. Karny dla gości.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu. Grę rozpoczynają zawodniczki z Elbląg.
  • Dzisiejszy mecz w Elblągu sędziują Arkadiusz i Tomasz Filipiak (Nurzec Stacja). W hali także grupa kibiców z Tczewa.
  • Obie drużyny właśnie pojawiły się na boisku, by zaprezentować się kibicom. Trwa przedmeczowa prezentacja.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego, gdzie za chwilę rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Startu Elbląg z Samborem Tczew.