Gryz (21), Malandy (27), Olszewski (29), Serpina (30, 57), Dorsz (45), Szopa (60)

Głębocki, Fiodor - Olszewski, Nowakowski, Malczewski, Spychalski, Gryz, Gębala, Szopa, Serpina, Kostrzewa, Adamczak, Malandy, Kupiec, Dorsz

Kopyciński (13, 18), Krawczyk (18), Malewski (19, 48), Deptuła (23), Droździk (59)

Zakreta, Gawryś - Królik, Megier, Nogal, Kopyciński, Sikorski, Jankowski, Krawczyk, Deptuła, Droździk, Malewski, Bąk, Koledziński

Trener
Karol Adamowicz
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Meble Wójcik Elbląg pokonały Warmię Traveland Olsztyn 31:30. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko.
  • 60'

31:30 Karol Królik z karnego, ale to już nic nie zmieni.
  • 60'

Dwie minuty kary dla Marcina Szopy (Meble Wójcik). Do końca pozostało już 15 sekund.
  • 60'

31:29 Mateusz Kopyciński dla Warmii.
  • 59'

Dwie minuty kary dla Dominika Droździka. Warmia zakończy ten mecz w osłabieniu.
  • 59'

31:28 Piotr Adamczak dla Mebli Wójcik, które grają w osłabieniu.
  • 58'

30:28 Jakub Olszewski jak profesor minął teraz dwóch zawodników Warmii i zdobywa bramkę. A za chwilę w elbląskiej bramce broni Adrian Fiodor.
  • 58'

29:28 Karol Królik zdobywa kontaktową bramkę z karnego.
  • 57'

Adrian Fiodor obronił ten rzut Dominika Droździka, ale sędzie gwizdnął karnego.
  • 57'

Dwie minuty kary dla Oskara Serpiny (Meble Wójcik Elbląg).
  • 56'

29:27 Piotr Adamczak dla Mebli Wójcik i trener gości prosi o czas.
  • 56'

28:27 Warmia nie rezygnuje i bramka Michała Krawczyka.
  • 56'

28:26 Jakub Olszewski przedarł się przez obronę olsztynian
  • 55'

Adrian Fiodor broni w elbląskiej bramce rzut z około 9 metrów.
  • 54'

27:26 Jakub Olszewski dla Mebli Wójcik.
  • 53'

Marcin Szopa nie wykorzystał rzutu karnego.
  • 52'

26:26 Karol Królik dla Warmii Traveland. Kto lepiej wytrzyma tę wojnę nerwów?
  • 51'

26:25 Grzegorz Dorsz z lewego skrzydła zdobywa bramkę dla gospodarzy, a wcześniej w elbląskiej bramce świetna interwencja Adriana Fiodora.
  • 49'

25:25 Piotr Adamczak dla Mebli Wójcik
  • 48'

24:25 Warmia, grając w osłabieniu, zdobywa bramkę, a jej autorem Karol Królik.
  • 48'

24:24 Stanisław Gębala zdobywa bramkę dla Mebli Wójcik, a Marcin Malewski (Warmia) odesłany na ławkę kar.
  • 47'

23:24 piłka jak po sznureczku trafiła do kołowego Dominika Droździka i ten pewnie zdobywa bramkę dla Warmii.
  • 46'

Marcin Głębocki broni teraz rzut Marcina Malewskiego.
  • 46'

23:23 Marcin Malewski trafia do elbląskiej bramki i mamy po raz kolejny remis.
  • 45'

Dwie minuty kary dla Grzegorza Dorsza (Meble Wójcik Elbląg).
  • 44'

Dariusz Molski, trener elblążan, poprosił o czas.
  • 43'

23:22 Grzegorz Dorsz dla Mebli Wójcik
  • 43'

22:22 Radosław Jankowski dla Warmii
  • 43'

22:21 bramka Grzegorza Dorsza, który doszedł do siebie po urazie, jakiego doznał w pierwszej połowie i wrócił do gry po przerwie.
  • 41'

21:21 Radosław Jankowski posyła piłkę do elbląskiej bramki między nogami interweniującego bramkarza gospodarzy.
  • 41'

21:20 a w Meblach Wójcik świetnie pokazuje się wprowadzony do gry Stanisław Gębala. Właśnie zdobył trzecią bramkę w ostatnich minutach.
  • 40'

20:20 Karol Królik tym razem pokonuje Marcina Głębockiego rzutem z dystansu.
  • 39'

20:19 Stanisław Gębala wyprowadza Meblarzy na prowadzenie, a wcześniej zespół gości stracił piłkę po błędzie kroków.
  • 39'

19:19 Michał Gryz trafia z koła.
  • 38'

18:19 Karol Królik zdobywa bramkę z karnego.
  • 38'

Marcin Głębocki broni rzut Michała Krawczyka, ale sędzia gwiżdże karnego dla Warmii.
  • 37'

18:18 Piotr Adamczak trafia pięknym rzutem z drugiej linii, mamy remis
  • 37'

17:18 ładna akcja elblążan, którzy przejęli piłkę w obronie, a kontrę trafieniem zakończył Stanisław Gębala.
  • 35'

16:18 Mateusz Kopyciński z 8 metrów trafia w samo "okienko" elbląskiej bramki
  • 34'

16:17 Dominik Droździk dla Warmii.
  • 33'

16:16 szybka odpowiedź elblążan i bramka Piotra Adamczaka
  • 33'

15:16 Radosław Jankowski i Warmia prowadzi.
  • 32'

15:15 Dominik Droździk i mamy remis.
  • 31'

16:13 Michał Krawczyk zdobywa bramkę dla Warmii. Meblarze grają w podwójnym osłabieniu.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Kto wygra derby Warmii i Mazury? Na razie bliżej tego celu są piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Dodajmy, że meczu bardzo ciekawego. Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg prowadzą z Warmią Traveland Olsztyn 15:13.
  • 30'

15:13 gol Radosława Jankowskiego
  • 30'

• 29'

Elbląski zespół ukarany dwiema minutami za złą zmianę, na ławkę kar powędrował Jakub Olszewski.
  • 28'

15:12 Karol Królik z karnego zdobywa bramkę dla Warmii.
  • 27'

Dwie minuty kary dla Damiana Malandego (Meble Wójcik Elbląg).
  • 27'

15:11 elblążanie przejęli piłkę w obronie, Marcin Szopa skutecznie w kontrataku
  • 27'

Teraz sędzia upomina trenera Warmii Karola Adamowicza.
  • 24'

14:11 Piotr Adamczak trafia z drugiej linii.
  • 24'

13:11 Michał Krawczyk popisał się silnym i zaskakującym rzutem z biodra. I celnym.
  • 23'

Jakub Malczewski z lewego skrzydła rzuca prosto w bramkarza Warmii.
  • 23'

Paweł Deptuła (Warmia) odesłany na ławkę kar.
  • 22'

13:10 Mateusz Kopyciński najszybszy w kontrze i zdobywa bramkę, po tym jak elblążanie stracili piłkę w ataku.
  • 21'

Tym razem dwuminutowa kara dla Michała Gryza (Meble Wójcik Elbląg).
  • 19'

Marcin Malewski (Warmia) odesłany na ławkę kar. Drużyna z Olsztyna przez najbliższe 20 sekund musi grać w trzyosobowym składzie w polu! Trener Warmii poprosił o czas.
  • 19'

13:9 Marcin Szopa trafia z prawego skrzydła, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki Warmii.
  • 19'

12:9 Jakub Malczewski zdobywa bramkę dla Mebli Wójcik, które grają z przewagą dwóch zawodników.
  • 18'

Mateusz Kopyciński po raz długi odesłany na ławkę kar - tym razem za niesportowe zachowanie.
  • 18'

11:9 Piotr Admczak wyskoczył jak najwyżej mógł i pewnie umieścił piłkę w bramce gości.
  • 18'

• 18'

Dwie minuty kary dla Michała Krawczyka (Warmia Olsztyn).
  • 17'

10:9 Karol Królik zdobywa bramkę dla Warmii z rzutu karnego.
  • 16'

Poważnie ucierpiał Grzegorz Dorsz (Meble Wójcik) i musiał opuścić boisko.
  • 16'

10:8 Szymon Hegier wykorzystuje sprytne zagranie Radosława Jankowskiego, który za plecami podał mu piłkę i trafia do bramki.
  • 15'

10:7 ponownie piłka trafia na prawe skrzydło do Marcina Szopy, który pewnie umieszcza ją w bramce drużyny z Olsztyna.
  • 14'

9:7 Meblarze zdobywają bramkę grając z przewagą jednego zawodnika, a jej autorem Marcin Szopa.
  • 13'

Dwie minuty kary dla Mateusza Kopycińskiego (Warmia Olsztyn).
  • 13'

8:7 Karol Królik teraz indywidualnie, oszukał zwodem jednego z elblążan i pewnie trafił do bramki. Elblążanie tracą piłkę w ataku i Michał Sikorki zdobywa kolejną bramkę dla Warmii po szybkiej kontrze.
  • 12'

8:5 Grzegorz Dorsz zdobywa bramkę dla Mebli Wójcik
  • 11'

7:5 Mateusz Kopyciński dla Warmii z lewego skrzydła.
  • 10'

7:4 Marcin Szopa. Rośnie przewaga Meblarzy, którzy teraz bardzo dobrze zagrali w obronie, przejęli piłkę, a Szopa był najszybszy w tym kontrataku.
  • 9'

6:4 Grzegorz Dorsz rzuca piłkę z lewego skrzydła nad interweniującym bramkarzem Warmii prosto do bramki.
  • 8'

5:4 Radosław Jankowski zdobywa bramkę rzutem z drugiej linii
  • 7'

5:3 Jakub Olszewski przedarł się przez obronę gości i trafia z linii 6 metrów.
  • 6'

4:3 ale odpowiedź Meblarzy, którzy zdobywają dwie bramki z rzędu, a ich autorami są Grzegorz Dorsz i Marcin Szopa
  • 6'

2:3 długo rozgrywali tę akcję olsztynianie, w międzyczasie dwukrotnie byli faulowani, ale trafia Mateusz Kopyciński.
  • 3'

2:2 Paweł Deptuła dla Warmii.
  • 2'

2:1 Oskar Serpina trafia z koła do bramki Olsztyna.
  • 1'

1:1 Mikołaj Kupiec autorem pierwszej bramki dla Mebli Wójcik i mamy 1:0. Błyskawiczna odpowiedź gości i trafienie Michała Krawczyka.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu. Przy piłce gospodarze. Meblarze w strojach siwo-czarnych, a goście w czerwonych.
  • Rozpoczyna się prezentacja obu drużyn.
  • Jesienią, w pierwszej rundzie, "Meblarze" przegrali z Warmią Traveland zaledwie jedną bramką (27:28). Teraz elblążanie chcą się zrewanżować rywalowi. Obie drużyny w drugiej części sezonu rozegrały po sześć meczów, z których przegrały tylko po jednym. Warmia uległa KPR Legionowo 26:32, a Meble Wójcik doznały porażki w starciu z Piotrkowianinem 28:31
  • Dariusz Molski, trener elblążan, stwierdził przed meczem: — Nikt nikomu w tym meczu nie odpuści. Pomimo ostatniej wpadki z akademikami z Białej Podlaskiej (Meble Wójcik zremisowały 22:22), uczynimy wszystko, by po zakończeniu pojedynku cieszyć się ze zwycięstwa.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za około 10 minut rozpocznie się mecz, w którym zmierzą się piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg i Warmii Traveland Olsztyn. Właśnie do końca dobiega rozgrzewka obu drużyn.