Gieniusz - Górski (60 Randzio), Domurat, Arciszewski, Koszczuk (54 Mikucki), Matysiewicz, Kozikowski, Jagłowski, Lekenta, Sypytkowski, Zubowski (72 Chyliński)

Sobolewski, Makowski, Mikucki, Randzio, Cybulski, Chyliński, Gutowski

Trener
Mirosław Dymek
  • 94'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała Warmię Grajewo 3:0, a wszystkie bramki strzeliła w ostatnich 10 minutach. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 92'

Kolejny gola dla Olimpii Elbląg i mamy 3:0. Jego autorem Jakub Bojas.
  • 90'

Drugiego gola Olimpii przyniosła akcja prawą stroną boiska. Radosław Stępień zagrał wzdłuż bramki do Kamila Piotrowskiego w polu karnym, ten jeszcze minął interweniującego bramkarza i spokojnie posłał piłkę do siatki.
  • 90'

Goollll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Kamil Piotrowski.
  • 87'

Żółta kartka dla Jakuba Bojasa (Olimpia Elbląg).
  • 85'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Kopycki za Łukasza Pietronia.
  • 81'

Olimpia zaatakowała prawą stroną boiska i po dośrodkowaniu głową z bliska skierował piłkę do siatki.
  • 81'

Golllll dla Olimpii, a jego autorem Tomasz Tuttas.
  • 80'

Po dograniu Pawła Kowalczyka na bramkę Warmii uderzał głową Tomasz Tuttas, niecelnie.
  • 79'

Mecz w Elblągu powoli zbliża się do końca, a tu nadal bez bramek.
  • 74'

Żółta kartka dla Pawła Matysiewicza (Warmia).
  • 72'

Zmiana w Warmii Grajewo. Piotr Chyliński za Damiana Zubowskiego.
  • 70'

Teraz groźnie pod bramką Olimpii. Damian Zubowski długo utrzymywał się przy piłce, wpadł w pole karne i z bliska uderzył prosto w interweniującego bramkarza Olimpii.
  • 69'

Radosław Stępień uderzył sprzed pola karnego, ale bramkarz gości sparował piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście wybijają piłkę w pole. Nadal bez goli.
  • 67'

Kamil Piotrowski uderzył w polu karnym, ale mocno niecelnie i piłka przeleciała wysoko nad bramką.
  • 66'

Żółta kartka dla Rafała Pietrewicza (Olimpia Elbląg).
  • 65'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Tomasz Tuttas za Michała Ressela.
  • 65'

Radosław Stępień wpadł w pole karne i zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Strzał jednak niecelny.
  • 63'

Dawid Kubowicz huknął na bramkę z rzutu wolnego z około 30 metrów. Piłka przeleciała nad bramką
  • 60'

Zmiana w Warmii Grajewo. Boisko opuścił Paweł Górski, a wszedł Kamil Randzio.
  • 59'

Ataki Olimpii nie ustają, ale nie przynoszą one rezultatu w postaci bramki. Teraz w polu karnym główkował Jakub Bojas, ale wysoko nad bramką
  • 56'

Druga żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego i w konsekwencji czerwona. Piłkarz Warmii opuszcza boisko przed czasem.
  • 54'

Zmiana w Warmii Grajewo. Zszedł Wojciech Koszczuk, a na boisku pojawił się Marcin Mikucki.
  • 53'

Czwarty rzut rożny dla Olimpii - ponownie piłka w porę wybita przez obrońców Warmii.
  • 52'

Świetna okazja Olimpii. Kamil Piotrowski pognał prawą stroną boiska, zagrał w pole karne, a tam Radosław Stępień uderzył w kierunku bramki. Krzysztof Gieniusz ponownie nie dał się pokonać.
  • 46'

W przerwie meczu w Olimpii Elbląg doszło do dwóch zmian w składzie. Radosław Stępień wszedł za Patryka Sokołowskiego, a Rafał Pieterwicz zmienił Kamila Kuczkowskiego.
  • 46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Na razie na stadionie przy ul. Agrykola bez bramek.
  • 45'

Teraz Łukasz Pietroń uderzył z pola karnego, ale trafił w nogi obrońców.
  • 42'

Kolejna ciekawa akcja Olimpii. Tym razem piłka z prawej strony boiska zagrana wzdłuż bramki i ponownie w porę interweniują obrońcy Warmii.
  • 40'

Damian Szuprytowski ponownie na spalonym.
  • 39'

Warmia broni się całym zespołem na swojej połowie, a Olimpia, chociaż dłużej utrzymuje się przy piłce, to nie stwarza już z taką łatwością jak na początku spotkania sytuacji podbramkowych.
  • 34'

Damian Zubowski zakończył swój rajd strzałem na bramkę, strzałem niecelnym sprzed pola karnego.
  • 33'

Żółta kartka dla Kamila Wengera (Olimpia Elbląg)
  • 32'

Damian Szuprytowski na spalonym.
  • 31'

Jakub Bojas przed chwilą znowu w dobrej sytuacji, piłka zagrana na główkę, ale uprzedził go w polu bramkowym jeden z obrońców Warmii.
  • 30'

Żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego (Warmia).
  • 27'

Piłkarze Olimpii przeważają od samego początku sobotniego meczu, ale nie potrafi jak na razie zmusić do kapitulacji Krzysztofa Gieniusza. Ten jak na razie jest pierwszoplanową postacią swojej drużyny.
  • 25'

Piękny strzał Patryka Sokołowskiego z około 25 metrów, ale bramkarza obronił ten strzał.
  • 17'

Michał Ressel uderzył z około 20 metrów z rzutu wolnego, jednak za mocno i piłka przeleciała wysoko nad bramką.
  • 17'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii, jednak obrońcy Warmii w porę wybijają piłkę w pole.
  • 13'

Jak on tego nie trafił? Jakub Bojas wpadł w pole karne, uderzył, piłkę odbił bramkarz Warmii, a ta wróciła do Bojasa, który miał już przed sobą tylko pustą bramkę. Nie zdążył jednak opanować piłki i ta opuściła boisko.
  • 11'

Akcja Olimpii prawą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne, a tam Kamil Kuczkowski zdecydował się na strzał. Krzysztof Gieniusz ponownie broni strzał gospodarzy.
  • 8'

Żółta kartka dla Pawła Kowalczyka (Olimpia Elbląg).
  • 7'

Groźnie teraz pod bramką gości. Najpierw Jakub Bojas świetnie uwolnił się od opieki obrońcy i z 16 metrów huknął w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale ten jakimś cudem zdołał obronić tą piłkę. Za chwilę z podobnej odległości technicznym strzałem próbował pokonać bramkarza gości Damian Szuprytowski. Minimalnie przestrzelił i piłka poleciała nad poprzeczką.
  • 4'

Groźnie pod bramką Warmii. Po dośrodkowaniu bramkarz gości nie trafił w piłkę, na strzał zdecydował się Łukasz Pietroń z około 13 metrów, ale tym razem Krzysztof Gieniusz złapał piłkę.
  • 4'

Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego (Warmia).
  • 2'

Rzut wolny dla Olimpii z lewej strony boiska na wysokości pola karnego. Obrońcy Warmii po dośrodkowaniu wybijają piłkę z pola karnego.
  • 1'

Piłkarska wiosna w Elblągu rozpoczęta. Sędzia właśnie dał sygnał do rozpoczęcia gry.
  • Jesienią Olimpia wygrała w Grajewie 2:1 po dwóch bramkach Łukasza Pietronia. Autorem honorowego trafienia dla gospodarzy był Damian Gutowski.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz, w którym piłkarze Olimpii Elbląg zmierzą się z Warmią Grajewo. Zakończyła się już przedmeczowa rozgrzewka.