Sielicka, Kędzierska - Mielczewska, Żakowska, Sądej, Waga, Cekała, Wolska, Jędrzejczyk, Aleksandrowicz, Szopińska, Lisewska, Grzyb, Kołodziejska

Gapska, Kordowiecka - Janiszewska, Łabuda, Niedźwiedź, Galińska, Dorsz, Kobylińska, Kłusewicz, Pawłowska, Zych, Kozłowska, Gutkowska, Zrnec, Kulwińska, Andrzejewska

Trener
Paweł Tetelewski
  • 60'

Koniec meczu. Start Elbląg przegrał z Vistalem Gdynia 21:24. To trzecie zwycięstwo gdynianek w tej rywalizacji i to one cieszą się z awansu do finału mistrzostw Polski. Start zagra o brązowy medal. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

Kolejna szansa na bramkę... rzuca Katarzyna Kołodziejska broni Małgorzata Gapska.
  • 60'

Kontra Startu i nie ma bramki....
  • 59'

Małgorzata Gapska broni rzut z bliska Aleksandry Mielczewskiej.
  • 58'

Agnieszka Wolska w takim momencie trafia w słupek.
  • 57'

21:24 Joanna Waga z karnego rzuca bramkę dla Startu
  • 57'

Dwie minuty kary dla Emilii Galińskiej (Vistal).
  • 56'

20:24 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 54'

19:24 Iwona Niedźwiedź trafia do elbląskiej bramki tuż przy słupku
  • 52'

Dwie minuty kary dla Patrycji Kulwińskiej (Vistal), a wcześniej Katarzyna Kołodziejska trafiła w poprzeczkę gdyńskiej bramki.
  • 50'

19:23 trafia Joanna Kozłowska
  • 50'

19:22 Kinga Grzyb zdobywa bramkę po kontrze, w obronie świetnie zachowała się Katarzyna Kołodziejska, która przejęła piłkę po podaniu Iwony Niedźwiedź.
  • 48'

18:22 Iwona Niedźwiedź zdobywa bramkę dla Vistalu z rzutu karnego
  • 47'

Trener Vistalu Paweł Tetelewski poprosił o czas.
  • 47'

18:21 Katarzyna Kołodziejska zakończyła kontrę Startu
  • 47'

17:21 Kinga Grzyb dla Startu
  • 45'

16:21 Katarzyna Kołodziejska dla Startu
  • 42'

Trener Startu Antoni Parecki poprosił o czas. Czy jego drużyna jeszcze się podniesie?
  • 42'

15:21 Patrycja Kulwińska z koła zdobywa bramkę
  • 41'

15:20 Aleksandra Mielczewska z 6 metrów zdobywa bramkę dla Startu
  • 41'

14:20 Monika Kobylińska trafia dla Vistalu
  • 40'

14:19 Aneta Łabuda dla Vistalu
  • 39'

14:18 Start, grając w podwójny osłabieniu, zdobywa bramkę, a jej autorem Joanna Waga.
  • 39'

13:18 bramka Iwony Niedźwiedź, a na ławkę kar wędruje Monika Aleksandrowicz, która faulowała rozgrywającą Vistalu.
  • 38'

13:17 Patrycja Kulwińska trafia z koła, a sędziowie jeszcze odesłali na ławkę kar Lidię Żakowską.
  • 37'

Lidia Żakowska nie wykorzystała rzutu karnego dla Startu.
  • 36'

13:16 Patrycja Kulwińska zdobywa bramkę dla Vistalu, a wcześniej faul w ataku Agnieszki Wolskiej i Start stracił piłkę.
  • 35'

13:15 Kinga Gutkowska trafia dla Vistalu po kontrze i podaniu przez całe boisko od Małgorzaty Sadowskiej
  • 34'

13:14 Agnieszka Wolska nie dała się zatrzymać rywalkom w ataku i z linii 6 metrów zdobywa bramkę
  • 32'

12:14 Monika Aleksandrowicz dla Startu
  • 31'

11:14 Patrycja Kulwińska dla Vistalu, a wcześniej z drugiej strony boiska Małgorzata Gapska obroniła rzut Agnieszki Wolskiej.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Czy Startowi uda się odrobić dwie bramki straty i wygrać?
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start Elbląg przegrywa z Vistalem Gdynia 11:13.
  • 30'

11:13 Monika Kobylińska dla Vistalu
  • 28'

11:12 Katarzyna Kołodziejska zdobywa bramkę dla Startu po podaniu przez prawie całe boisko Agnieszki Wolskiej.
  • 26'

10:12 Agnieszka Wolska trafia z drugiej linii.
  • 26'

9:12 Maja Zrnec dla Vistalu.
  • 25'

Aleksandra Dorsz indywidualnie kryje Monikę Aleksandrowicz.
  • 24'

O czas poprosił trener Vistalu Paweł Tetelewski.
  • 23'

9:11 Lidia Żakowska zdobywa bramkę z karnego.
  • 23'

Aleksandra Jędrzejczyk przejęła piłkę w obronie, a w ataku ucierpiała Katarzyna Kołodziejska. Chwilowa przerwa w grze, skrzydłowa Startu może grać dalej.
  • 23'

8:11 Joanna Jędrzejczyk także rzutem z biodra zdobywa bramkę dla Startu.
  • 22'

7:11 Emilia Galińska rzutem z biodra posyła piłkę do bramki Startu, a wcześniej kolejny nieudany rzut na gdyńską bramkę Sylwii Lisewskiej.
  • 19'

7:10 Maja Zrnec zdobywa bramkę po kontrze, po tym jak przejęła piłkę po zablokowanym rzucie Sylwii Lisewskiej.
  • 18'

7:9 szybkie wznowienie gry przez zespół gości i bramka Iwony Niedźwiedź.
  • 18'

7:8 świetnie teraz Start w obronie i po przejęciu piłki skuteczna kontrą, którą zakończyła zdobyciem bramki Joanna Waga.
  • 16'

6:8 Aleksandra Mielczewska sprytnie teraz w ataku, ale przede wszystkim skutecznie.
  • 15'

Ewa Sielicka broni rzut Joanny Kozłowskiej.
  • 14'

A Małgorzata Gapska broni rzut karny wykonywany przez Kingę Grzyb.
  • 13'

Ewa Sielicka broni rzut karny wykonywany przez Monikę Kobylińską!
  • 11'

5:8 Patrycja Kulwińska dla Vistalu, szybka odpowiedź Startu i bramka Katarzyny Kołodziejskiej.
  • 11'

4:7 Monika Aleksandrowicz dla Startu tym razem z linii sześciu metrów.
  • 10'

Joanna Waga otoczyła indywidualną opieką Iwonę Niedźwiedź. Czy to zatrzyma Vistal w ataku? Przy piłce elblążanki. Trener Antoni Parecki prosi o czas.
  • 9'

3:7 Monika Kobylińska zdobywa bramkę dla Vistalu. Gdynianki za łatwo i za szybko zdobywają kolejne bramki.
  • 9'

3:6 Monika Aleksandrowicz z drugiej linii! A wcześniej poprzeczka ratuje Start po kolejnym rzucie Patrycji Kulwińskiej.
  • 7'

2:6 Patrycja Kulwińska także trafia z koła, ale dla Vistalu
  • 6'

2:5 Joanna Waga przedarła się przez obronę rywalek i ponownie z koła trafia do bramki gości.
  • 5'

1:5 ponownie dla gdynianek trafia Joanna Kozłowska.
  • 5'

1:4 Joanna Waga trafia z koła. Start zdobywa pierwszą bramkę w 5. minucie.
  • 4'

0:4 Joanna Kozłowska trafia dla Vistalu. Gdynianki są niezwykle skuteczne w tych pierwszych minutach.
  • 4'

Hanna Sądej nie wykorzystała rzutu karnego - jej rzut broni Małgorzata Gapska.
  • 2'

0:3 Joanna Kozłowska z linii 9 metrów trafia do elbląskiej bramki.
  • 1'

0:2 Iwona Niedźwiedź kończy pierwszą akcję gdynianek celnym rzutem. Za chwilę elblążanki tracą piłkę, kontra i bramka Katarzyny Janiszewskiej.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu. Przy piłce Vistal
  • Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja obu zespołów. W hali około pół tysiąca kibiców.
  • Dzisiejszy mecz w Elblągu będą sędziowali Grzegorz Młyński i Rafał Puszkarski (Zwoleń/Legionowo).
  • W elbląskiej hali jest także grupa kibiców z Gdyni. Czy będą razem z drużyną dzisiaj świętowali awans do finału MP?
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za około 25 minut rozpocznie się trzeci mecz półfinałowy mistrzostw Polski. Start Elbląg podejmuje Vistal Gdynia. Po dwóch meczach górą są gdynianki, którym brakuje już tylko jednej wygranej, by awansować do finału.