Sielicka, Kędzierska - Mielczewska, Żakowska, Sądej, Waga, Cekała, Wolska, Jędrzejczyk, Aleksandrowicz, Szopińska, Lisewska, Grzyb, Kołodziejska

Płaczek, Szywerska - Huczko, Sabała, Stachowska, Cebula, Noga, Głowińska, Jurczyk, Królikowska, Stasiak, Zimny, Koprowska, Zawistowska, Kochaniak, Yashchuk

Trener
Adrian Struzik
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start Elbląg pokonał Pogoń Szczecin 24:20. Stan rywalizacji 2-1 dla Pogoni. Czwarty mecz już jutro w Elblągu o godz. 17.30. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 60'

24:20 Katarzyna Cekała! A wcześniej piłkę w obronie przejęła Sylwia Lisewska.
  • 60'

Start na pewno wygra ten mecz.
  • 60'

23:20 Katarzyna Cekała!
  • 59'

22:20 Daria Zawistowska dla Pogoni
  • 59'

Dwie minuty kary dla Hanny Sądej. Start będzie kończył mecz w osłabieniu.
  • 59'

22:19 Monika Aleksandrowicz dla Startu
  • 58'

Ewelina Kędzierska broni rzut Agaty Cebuli.
  • 56'

Adrian Struzik, trener Pogoni, teraz poprosił o czas. To może być kluczowa akcja tego meczu!
  • 56'

21:19 Hanna Sądej dobija rzut Katarzyny Kołodziejskiej
  • 55'

Trener Startu Antoni Parecki prosi o czas.
  • 55'

20:19 Katarzyna Kołodziejska zdobywa bramkę po kontrze i podaniu od Eweliny Kędzierskiej.
  • 54'

Dwie minuty kary dla Agaty Cebuli (Pogoń).
  • 52'

19:19 Joanna Waga
  • 50'

18:19 Daria Zawistowska, drobna skrzydłowa, wzięła na siebie ciężar gry w Pogoni. Właśnie zdobyła kolejną bramkę.
  • 49'

18:18 Daria Zawistowska przejęła w obronie piłkę i pognała na elbląską bramkę, kończąc swój rad bramką.
  • 48'

18:17 Aleksandra Zimny trafia z karnego
  • 48'

Teraz na ławkę kar odesłana Kinga Grzyb (Start) i rzut karny dla Pogoni.
  • 47'

Jesteście lepsze - skandują kibice Startu.
  • 47'

Ewelina Kędzierska broni rzut z drugiej linii Małgorzaty Stasiak.
  • 47'

18:16 kontra Startu, podanie Joanny Wagi i bramka Kingi Grzyb.
  • 46'

17:16 Hanna Sądej trafia z karnego, Start na prowadzeniu!
  • 45'

16:16 Katarzyna Kołodziejska trafia z prawego skrzydła, a na ławkę kar odesłana Daria Zawistowska (Pogoń).
  • 44'

15:16 Sylwia Lisewska dla Startu
  • 43'

14:16 Adrianna Płaczek rzutem przez całe boisko zaskoczyła bramkarkę Startu Ewelinę Kędzierską i zdobywa bramkę!
  • 43'

14:15 Monika Koprowska przewracając się zdążyła jeszcze rzucić do bramki Startu
  • 42'

14:14 Małgorzata Stasiak doprowadza do remisu
  • 40'

14:13 kontra Startu i dobrej sytuacji nie marnuje Katarzyna Kołodziejska.
  • 38'

13:13 Hanna Sądej zdobywa bramkę dla Startu z karnego
  • 38'

12:13 Aleksandra Zimny z karnego
  • 37'

12:12 szybka odpowiedź Startu i bramka Joanny Wagi
  • 37'

11:12 Monika Koprowska dla Pogoni
  • 32'

11:11 ale początek Startu... trafia Katarzyna Kołodziejska i remis. Trener Pogoni Adrian Struzik prosi o czas.
  • 32'

10:11 Kinga Grzyb wykorzystała podanie od bramkarki Eweliny Kędzierskiej przez prawie całe boisko.
  • 31'

9:11 Joanna Waga zdobywa pierwszą w tej części meczu bramkę.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

O te puchary i medale toczy się walka.

• 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start przegrywa z Pogonią 8:11. Ostatnie minuty były dość chaotyczne, więcej zimnej krwi zachowały jednak szczecinianki.
  • 30'

8:11 Agata Cebula i Pogoń prowadzi już trzema bramkami
  • 29'

8:10 Małgorzata Stasiak dla Pogoni
  • 27'

8:9 Sylwia Lisewska trafia ponownie z dystansu, gdy ona i jej koleżanki grają w podwójny osłabieniu!
  • 26'

7:9 Daria Zawistowska dla Pogoni, Start gra w podwójnym osłabieniu
  • 26'

7:8 Aleksandra Zimny trafia z karnego
  • 25'

Teraz na ławkę kar odesłana Katarzyna Kołodziejska (Start Elbląg) i rzut karny dla Pogoni.
  • 25'

Dwie minuty kary dla Moniki Aleksandrowicz (Start Elbląg).
  • 24'

7:7 Kinga Grzyb z karnego, ale na raty. Karnego wywalczyła Aleksandra Jędrzejczyk, która śmiało wbiegła w obronę rywalek
  • 23'

O czas poprosił trener Pogoni Adrian Struzik.
  • 21'

6:7 Monika Stachowska z koła trafia do bramki gospodyń i Pogoń prowadzi
  • 20'

Adrianna Płaczek broni rzut Sylwii Lisewskiej z 10 metrów, ale Start odzyskuje piłkę. Antoni Parecki, trener Startu, prosi o czas.
  • 18'

6:6 Agata Cebula doprowadza do remisu, a wcześniej Ewelina Kędzierska wybroniła dwa rzuty pod rząd, przy trzecim nie miała już szans.
  • 18'

6:5 Agata Cebuli zdobywa bramkę dla Pogoni, a Hania Sądej zobaczyła żółtą kartkę.
  • 16'

6:4 Joanna Waga dla Startu
  • 13'

5:4 Agnieszka Wolska. A wcześniej z drugiej strony boiska Ewelina Kędzierska broni rzut karny wykonywany przez Monikę Koprowską.
  • 11'

Na ławkę kar odesłana Patrycja Królikowska (Pogoń).
  • 10'

4:4 Joanna Waga rzutem z biodra zdobywa bramkę dla Startu
  • 9'

3:4 Monika Głowińska dla Pogoni
  • 8'

3:3 Katarzyna Kołodziejska wykorzystała podanie od Sylwii Lisewskiej, która najpierw straciła piłkę w ataku, a później w obronie ją odzyskała i wyprowadziła kontrę.
  • 6'

2:3 Patrycja Królikowska kończy kontrę i to zespół gości cieszy się z prowadzenia.
  • 5'

2:2 Agata Cebula szybko doprowadziła do remisu
  • 5'

2:1 ale bomba Sylwii Lisewskiej z drugiej linii. Start prowadzi po raz pierwszy w tym meczu.
  • 4'

1:1 Kinga Grzyb trafia z lewego skrzydła.
  • 3'

Sylwia Lisewska z drugiej linii rzuca, ale trafia w słupek szczecińskiej bramki.
  • 2'

0:1 Monika Koprowska trafia z karnego i Pogoń prowadzi.
  • 1'

Ewelina Kędzierska broni rzut Agaty Cebuli i przy piłce Start.
  • 1'

Rozpoczęła się pierwsza połowa meczu w Elblągu. Zaczynają zawodniczki Pogoni.
  • Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja. Pogoń dzisiaj w strojach zielono-czarnych, a Start w czerwono-czarnych. Spotkanie będą sędziowali: Dariusz i Jakub Mroczkowscy (Sierpc).
  • Rozgrzewka obu drużyn dobiegła końca. Za chwilę przedmeczowa prezentacja, a później miejmy nadzieję 60 minut emocjonującego widowiska.
  • Start zagra dzisiaj z nożem na gardle. Musi wygrać, żeby zachować szansę na brązowy medal. W przypadku porażki zakończy ligę na czwartym miejscu, co i tak jest najlepszym wynikiem od przeszło 10 lat.
  • Na razie górą w tej rywalizacji, której stawką jest brązowy medal mistrzostw Polski, jest Pogoń. W ubiegłym tygodniu wygrała dwa mecze ze Startem (32:29, 27:19) i brakuje jej jednego zwycięstwa, by zdobyć miejsce na podium.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za około pół godziny rozpocznie się trzeci pojedynek Startu Elbląg i Pogoni Szczecin.