Lubowiecki - Traut, M. Rałowiec (77 Szymański), K. Rałowiec (77 Wepa), Wierzbowski, Swacha-Sock (63 Wenta), Ostrowski, Wołowik, Wojnowski, Gan, Szerszeń

Korowaj, Szymański, Wenta, Wajda, Wepa, Kuraj
Trener
Mirosław Miller
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg odniosła zasłużone zwycięstwo nad Granicę Kętrzyn 3:0. Gratulujemy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 89'

Kolejny rzut rożny dla Olimpii. Obrońcy Granicy tym razem czujnie wybijają piłkę w pole.
  • 87'

Ładna akcja Olimpii, piłka trafiła przed pole karne do Michała Ressela, ten zdecydował się na strzał i minimalnie przestrzelił nad bramką.
  • 85'

• 82'

Anton Kołosow, zamykający akcję z lewej strony, w polu karnym zdecydował się strzelać głową - trafił w boczną siatkę.
  • 78'

Paweł Lubowiecki broni strzał Antona Kołosowa z pola karnego.
  • 78'

Żółta kartka dla Adriana Wajdy (Granica)
  • 77'

Podwójna zmiana w Granicy. Boisko opuścili Kacper Rałowiec i Mikołaj Rałowiec, a w ich miejsce na pojawili się: Dawid Szymański i Karol Wepa.
  • 75'

3:0! Gol dla Olimpii, a jego autorem Kamil Kuczkowski, który z pola karnego posłał piłkę do siatki po podaniu od Dawida Kubowicza.
  • 74'

Groźna sytuacja Olimpii, w polu karnym piłka trafiła do Łukasza Pietronia, ten jednak uderzył z około 10 metrów niecelnie.
  • 72'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Schodzi Kamil Graczyk, a wchodzi Kamil Kuczkowski.
  • 72'

Rafał Maciążek minął dwóch piłkarzy i zdecydował się strzelić z dystansu - mocno nad poprzeczką.
  • 70'

Zmiana w Olimpii. Schodzi Paweł Piceluk, a za niego Anton Kołosow.
  • 70'

Paweł Piceluk na spalonym według sędziego bocznego
  • 69'

Kamil Graczyk zagrał z lewej strony boiska z rzutu wolnego, ale słabo i bramkarz gości złapał piłkę bez problemów.
  • 65'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne, a tam głową strzelał Paweł Piceluk - jednak niecelnie.
  • 63'

Podwójna zmiana w Olimpii. Boisko opuścili Radosław Stępień i Damian Szuprytowski, a za nich na boisku pojawili się Michał Ressel i Kamil Piotrowski.
  • 63'

Zmiana w Granicy. Za Łukasza Swacha-Socka wszedł Zdzisław Wenta.
  • 61'

Patryk Sokołowski zagrał delikatnie w pole karne, tam głową piłką musnął Łukasz Pietroń, ale gola nie ma. Olimpia wciąż przeważa.
  • 55'

2:0 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Radosław Stępień. Nie popisał się przy tej interwencji bramkarz gości - po uderzeniu Radosława Stępnia piłka odbiła się od jego rąk i minimalnie przekroczyła linię bramkową.
  • 54'

Konrad Szerszeń huknął z dystansu na bramkę Granicy, jednak niecelnie.
  • 53'

Paweł Piceluk ponownie najszybciej opanował piłkę w polu karnym, ponownie jednak strzelił nad bramką.
  • 52'

Paweł Piceluk wygrał pojedynek z dwoma obrońcami, strzelił z 15 metrów, ale nad bramką.
  • 49'

Radosław Stępień zagrał sprzed linii końcowej, strzelał Paweł Piceluk, bramkarz Granicy nie dał się jednak zaskoczyć.
  • 47'

Akcja Granicy prawą stroną boiska zakończona strzałem Konrada Szerszenia obok elbląskiej bramki.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg prowadzi z Granicą Kętrzyn 1:0 po golu Radosława Stępnia w 18. min.
  • 45'

Akcja Granicy zakończona strzałem Łukasza Swacha-Socka z około 16 metrów - piłka poszybowała nad bramką.
  • 44'

Krótko rozegrany rzut rożny dla Olimpii, dośrodkowanie Kamila Graczyka w pole karne, a tam bramkarz Granicy łapie piłkę.
  • 42'

Samotny rajd Konrada Szerszenia i strzał z bliska na bramkę, na szczęście dla gospodarzy Kacper Tułowiecki zachował więcej zimnej krwi niż obrońcy. Pierwszy strzał gości na bramkę Olimpii.
  • 41'

Teraz przestrzelił Kamil Graczyk.
  • 40'

Strzał Damiana Szuprytowskiego, bez efektu w postaci gola.
  • 36'

Dawid Kubowicz w indywidualnej akcji. Minął w polu karnym trzech obrońców, uderzył i trafił z bliska w słupek. Jęk zawodu na stadionie.
  • 35'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Kamil Graczyk opanował piłkę w pole karne, uderzył na bramkę, ale niecelnie.
  • 33'

Łukasz Pietroń zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów, uderzył jednak mocno niecelnie.
  • 32'

Rzut rożny dla Olimpii Po dośrodkowaniu Radosława Stępnia jeden z obrońców Granicy wybija piłkę w pole.
  • 28'

Olimpia nie rezygnuje z prób podwyższenia wyniku. Nadal posiada inicjatywę.
  • 24'

Patryk Sokołowski próbował szczęścia strzelając z dystansu. Mateusz Korowaj nie dał się jednak zaskoczyć.
  • 23'

Rzut rożny dla Olimpii, ale po dośrodkowaniu obrońcy czujnie wybijają piłkę w pole.
  • 20'

Żółta kartka dla Konrada Szerszenia (Granica).
  • 18'

1:0 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Radosław Stępień, który pokonał bramkarza gości strzałem po ziemi z około 17 metrów
  • 17'

Paweł Lubowiecki w bramce Granicy to najbardziej wyróżniający się piłkarz w zespole gości.
  • 16'

Paweł Piceluk z około 14 metrów strzelił. Piłka opuściła boisko tuż przy słupku.
  • 15'

A teraz Radosław Stępień strzelił sprzed pola karnego. Bramkarz bez większych problemów łapie piłkę.
  • 14'

Piłka w bramce Granicy, głową skierował ją Patryk Sokołowski, ale sędzia bocznym dopatrzył się spalonego i gol nie został uznany.
  • 12'

Granica po raz pierwszy w polu karnym Olimpii, a to przy okazji wykonywanego rzutu wolnego z prawej strony boiska. Większego zagrożenia piłkarzom z Kętrzyna nie udało się jednak stworzyć.
  • 10'

Groźnie pod bramką Granicy. Paweł Piceluk w świetniej sytuacji po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, opanował piłkę w polu karny, strzelił w światło bramki, ale bramkarz obronił ten strzał.
  • 8'

Teraz szczęścia próbował Paweł Piceluk - strzelił z pola karnego nad poprzeczką.
  • 7'

Teraz kolejna groźna akcja Olimpii, na spalonym Damian Szuprytowski.
  • 5'

Olimpia z impetem rozpoczęła mecz. Miała już dwa rzuty rożne, ale po obu czujnie zachowali się obrońcy gości. Wreszcie przed szansą otwarcia wyniku stanął Kamil Graczyk, jednak z pola karnego przestrzelił nad bramką. A przed chwilą Łukasz Pietroń przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Granicy.
  • 1'

Strzał Kamila Graczyka z linii 16 metrów.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu.
  • Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę rozpocznie się spotkanie. Gospodarze w żółto-biało-niebieskich strojach, goście w biało-zielonych.
  • Dzisiaj w Elblągu spotkają się dwie drużyny z odległych biegunów ligowej tabeli. Olimpia jest na miejscu drugim, a Granica na 16. Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali, za to goście jeszcze nie wygrali.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 12 minut rozpocznie się mecz Olimpia Elbląg - Granica Kętrzyn. Aktualnie trwa rozgrzewka obu drużyn.