Czapla - Kostkowski, Stankiewicz, Kuciński, Bartusiak (79 Kowalski), Kajca, Wieczorek (61 Domżalski), Miller (87 Świątek), Głowiński (77 Słomiński), Marcfelo, Czapa

Folc, Domżalski, Zawiska, Słomiński, Kowalski, Świątek, Paprocki

Trener
Damian Łukasik
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg zremisowała z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 0:0.. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 90'

Kamil Kuczkowski zagrywał w pole karne sprzed linii końcowej, ale bramkarz gości łapie piłkę.
  • 89'

Rzut rożny dla Olimpii, ale sędzia przerwał grę, bo dopatrzył się faulu na Damianie Kostkowskim.
  • 87'

Zmiana w Finishparkiecie. Adrian Świątek za Michała Millera
  • 86'

Piłkarze Olimpii przycisnęli w ostatnich minutach, ale wciąż nie potrafią znaleźć drogi do bramki Olimpii.
  • 85'

Marcin Kajca z rzutu wolnego z około 20 metrów uderzył na bramkę Olimpii. Pewna interwencja Kacpra Tułowieckiego.
  • 81'

Przewracany w polu karnym Anton Kołosow, gospodarze domagają się rzutu karnego, ale sędzia nie przerywa gry.
  • 79'

Zmiana w Finishparkiecie. Tomasz Kowalski za Patryka Bartusiaka.
  • 79'

Anton Kołosow dośrodkował z prawej strony boiska, ale bramkarz gości łapie piłkę.
  • 77'

Zmiana w Olimpii. Anton Kołosow za Damiana Szuprytowskiego.
  • 77'

Zmiana w Finishparkiecie. Hubert Słomiński za Dominika Głowińskiego.
  • 72'

Potężny strzał Kamila Kuczkowskiego i obrona bramkarza. Rzut rożny dla Olimpii, po którym ponownie w akcji Kamil Czapla. Tym razem bramkarz wypiąstkował piłkę na aut.
  • 70'

Żółta kartka dla Sebastiana Czapy (Finishparkiet)
  • 68'

Jeśli chodzi o grę Olimpii, to trochę przypomina to walenie głową w mur...
  • 66'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Kuczkowski za Kamila Graczyka.
  • 65'

Ten strzał Kamilowi Graczykowi nie wyszedł. Po podaniu z lewej strony od Pawła Piceluka zdecydował się uderzyć z około 16 metrów, ale bramkarz bez problemów złapał piłkę.
  • 63'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Patryk Sokołowski za Michała Ressela.
  • 61'

Zmiana w Finishparkiecie. Grzegorz Domżalski za Jarosława Wieczorka.
  • 59'

Łukasz Pietroń ponownie próbował strzałem sprzed pola karne sprawdzić umiejętności bramkarza Finishparkietu. Strzał był słaby i niecelny, więc Kamil Czapla nie musiał interweniować.
  • 57'

Ale szczęście Olimpii. Goście wykonywali rzut wolny z prawej strony i po strzale Jarosława Wieczorka z pola karnego piłka odbiła się od... poprzeczki.
  • 56'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Boisko opuszcza Jacek Koza, a zastępuje go Radosław Bukacki.
  • 53'

Łukasz Pietroń huknął teraz sprzed pola karnego w kierunku bramki, minimalnie przestrzelił.
  • 52'

Michał Miller na spalonym...
  • 51'

Michał Ressel dośrodkował z rzutu rożnego, ale za nisko i obrońcy Finishparkietu bez problemów wybijają piłkę z pola karnego.
  • 48'

Teraz Marcin Kajca uderzył z dystansu na bramkę Olimpii, ale niecelnie.
  • 47'

Niebezpiecznie pod bramką Olimpii. Michał Miller przyjął piłkę na klatkę i przerzucił nad wychodzącym bramkarzem gospodarzy. Na szczęście dla Olimpii za mocno.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Na razie bez goli. Do usłyszenia po przerwie.
  • 45'

Marcin Kajca uderzył sprzed pola karnego z rzutu wolnego i minimalnie przestrzelił.
  • 43'

Kontra Olimpii. Łukasz Pietroń po rajdzie przez ponad pół boiska podał do Damiana Szuprytowskiego, a ten uderzył na bramkę gości sprzed pola karnego. Bramkarz Kamil Czapla pewnie złapał piłkę.
  • 39'

Niecelnie i to mocno niecelnie uderzył teraz Łukasz Pietroń.
  • 36'

Kamil Graczyk faulował w środkowej strefie boiska Marcina Kajca.
  • 33'

Kolejna groźna akcja Olimpii tym razem zakończona strzałem Damiana Szuprytowskiego z pola karnego. Niektórzy już widzieli piłkę w siatce, ta jednak przeleciała obok bramki.
  • 23'

Kolejny strzał gospodarzy w światło bramki sprzed pola karnego. Tym razem jego autorem Radosław Stępień - bramkarz nie dał się zaskoczyć.
  • 23'

Kamil Graczyk uderzył z około 20 metrów po ziemi i bramkarz gości Kamil Czapla pewnie łapie piłkę.
  • 20'

Ładny strzał Sebastiana Czapy na bramkę Olimpii i pewna interwencja Kacpra Tułowieckiego, który łapie piłkę.
  • 20'

Pierwszy rzut rożny dla Finishparkietu. Piłka zagrana w pole karne, a tam Kacper Tułowiecki piąstkuje ją przed pole karne.
  • 19'

Rzut wolny dla Olimpii w odległości około 28 metrów od bramki Finishparkietu. Elblążanie chcieli go sprytnie rozegrać po ziemi, piłka trafiła do wbiegającego w pole karne Damiana Szuprytowskiego, ale obrońcy gości odebrali mu piłkę.
  • 17'

Gospodarze jak na razie często strzelają z dystansu. Teraz sprzed pola karnego uderzył Paweł Piceluk, piłkę pewnie złapał Kamil Czapla.
  • 15'

Finishparkiet w pierwszym kwadransie jeszcze nie zagroził bramce Olimpii Elbląg. A na bramkę gości teraz strzelał z dystansu Radosław Stępień. Mocno przestrzelił.
  • 11'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Damiana Szuprytowskiego, który sprzed pola karnego uderzył po długim rogu i minimalnie niecelnie.
  • 10'

Damian Szuprytowski z pola karnego strzelał, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.
  • 8'

Dawid Kubowicz próbował długim podaniem uruchomić Łukasza Pietronia na lewej stronie boiska. Podanie jednak za mocne.
  • 6'

Radosław Stępień strzelił z dystansu i gości od utraty bramki uratował słupek, dobijał ten strzał Paweł Piceluk, ale bramkarz Finishparkietu złapał piłkę.
  • 6'

Obie drużyny na początku meczu grają bardzo uważnie w liniach obronnych.
  • 2'

Radosław Stępień próbował zaskoczyć strzałem z prawie połowy boiska wysuniętego bramkarza gości. Piłka jednak przeleciała nad bramką.
  • 1'

Rozpoczęła się pierwsza połowa spotkania w Elblągu. Mecz sędziuje jako główne Wojciech Krztoń (Olsztyn).
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola w Elblągu, gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz z udziałem dwóch pretendentów do awansu do II ligi. Olimpia Elbląg podejmuje Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie.