24:17 Sylwia Matuszczyk wykorzystuje kontrę Startu

Dwie minuty kary dla Joanny Wagi (Start)
  • 53'

22:16 Aleksandra Kwiecińska. Start nie ma prawa tego meczu przegrać z taką grą.
  • 52'

21:16 Aleksandra Kwiecińska zdobywa bramkę dla Startu, a z drugiej strony broni Sołomija Szywerska.
  • 52'

Trener Startu Andrzej Niewrzawa poprosił o czas.
  • 51'

20:16 Monika Kobylińska zdecydowanie ruszyła na bramkę Startu i zdobywa bramkę.
  • 49'

Małgorzata Gapska broni rzut karny wykonywany przez Sylwię Matuszczyk.
  • 47'

20:15 Ewa Andrzejewska jeszcze po ręce bramkarki, ale trafia
  • 47'

19:15 Aleksandra Zych dla Vistalu
  • 46'

19:14 Aleksandra Jędrzejczyk
  • 46'

18:14 Monika Kobylińska dla Vistalu
  • 46'

18:13 Aleksandra Jędrzejczyk z lewego skrzydła
  • 45'

17:13 Tasic Dunja zdobywa bramkę dla Vistalu z karnego
  • 45'

17:12 Joanna Waga trafia dla Startu z koła. Gdynianki zdezorientowane, nie wiedzą chyba co się dzieje...
  • 44'

16:12 Sylwia Matuszczyk dla Startu
  • 43'

Aleksandra Zych (Vistal) odesłana na ławkę kar.
  • 43'

Ponownie broni Sołomija Szywerska...
  • 43'

Paweł Tetelewski, trener Vistalu, prosi o czas.
  • 43'

15:12 Sylwia Matuszczyk trafia dla Startu
  • 42'

Sołomija Szywerska broni rzut Moniki Kobylińskiej z dystansu.
  • 41'

14:12 Paulina Muchocka trafia, a trybuny szaleją.
  • 41'

Ewa Andrzejewska w dobrej sytuacji nie dała jednak rady pokonać bramkarki z Gdyni.
  • 40'

13:12 Sylwia Matuszczyk zdobywa bramkę z rzutu karnego i Start ponownie prowadzi.
  • 40'

Dwie minuty kary dla Joanny Kozłowskiej (Vistal) i rzut karny dla Startu.
  • 39'

Ewa Sielicka broni rzut karny wykonywany przez Monikę Kobylińską.
  • 35'

O czas poprosił trener Startu Andrzej Niewrzawa.
  • 35'

12:12 Patrycja Kulwińska doprowadza do remisu.
  • 34'

Joanna Waga z karnego rzuca piłką nad bramką.
  • 32'

12:11 Tasic Dunja z drugiej linii trafia do bramki gospodyń
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start prowadzi z Vistalem 12:10.
  • 30'

Ewa Sielicka broni rzut karny wykonywany przez Aleksandrę Zych
  • 30'

Na ławkę kar odesłana Paulina Muchocka (Start).
  • 29'

12:10 Paulina Muchocka dla Startu
  • 28'

11:10 Monika Kobylińska dla Vistalu
  • 27'

11:9 Aleksandra Kwiecińska z drugiej linii zdobywa bramkę dla Startu
  • 26'

10:9 Tasic Dunja dla Vistalu
  • 24'

10:8 Kinga Gutkowska trafia z lewego skrzydła dla Vistalu
  • 24'

10:7 Magda Balsam w sytuacji sam na sam z bramkarką Vistalu zachowała zimną krew i posłał piłkę w samo okienko.
  • 23'

Monika Kobylińska nie wykorzystała rzutu karnego dla Vistalu.
  • 21'

9:7 Patrycja Kulwińska dla Vistalu
  • 21'

9:6 Sylwia Matuszczyk walczyła do końca o tę piłkę!!! Start prowadzi już trzema bramkami.
  • 20'

Aleksandra Jędrzejczyk przejęła piłkę w obronie, nie udało się tej kontry zakończyć bramką, ale Start nadal ma piłkę.
  • 19'

8:6 a Joanna Waga wykorzystuje po raz drugi w tym meczu rzut karny
  • 19'

Dwie minuty kary dla Katarzyny Janiszewskiej (Vistal).
  • 18'

7:6 Aleksandra Jędrzejczyk zbiegła ze skrzydła do koła i trafia.
  • 17'

6:6 Aleksandra Zych i remis
  • 16'

6:5 Joanna Waga pewnie wykorzystuje rzut karny i Start znowu na prowadzeniu.
  • 16'

Andrzej Niewrzawa, trener Startu, poprosił o czas.
  • 15'

5:5 Joanna Kozłowska trafia do bramki Startu rzutem z drugiej linii
  • 14'

5:4 Aleksandra Jędrzejczyk i Start ponownie prowadzi
  • 14'

Dwie minuty kary dla Patrycji Kulwińskiej (Vistal).
  • 13'

4:4 Aleksandra Zych dla Vistalu
  • 12'

O czas poprosił trener Vistalu Paweł Tetelewski.
  • 11'

4:3 Sylwia Matuszczyk trafia z karnego i Start po raz pierwszy w tym meczu prowadzi.
  • 10'

3:3 Sylwia Matuszczyk zdobywa bramkę dla Startu po świetnym podaniu od własnej bramkarki Sołomiji Szywerskiej, która wcześniej obroniła rzut rywalek.
  • 9'

2:3 Magdalena Szopińska trafia do bramki zespołu gości z prawego skrzydła
  • 9'

Za mocne podanie Joanny Wagi i Start traci piłkę.
  • 6'

1:3 Aleksandra Zych dla Vistalu
  • 5'

1:2 Aleksandra Kwiecińska dla Startu
  • 3'

0:2 rzutem z biodra bramkę zdobywa Emilia Galińska i Vistal prowadzi 2:0
  • 1'

0:1 Katarzyna Janiszewska po kontrze zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu
  • Rozpoczyna się przedmeczowa prezentacja obu drużyny. Zawodniczki na boisko wyprowadzają uczennice Szkoły Podstawowej nr 9 w Elblągu, które trenują piłkę ręczną.
  • Start w dzisiejszym meczu będzie musiał radzić sobie bez kontuzjowanej Sylwii Lisewskiej. To spore osłabienie.
  • Obie drużyny miały okazję zmierzyć się podczas okresu przygotowawczego podczas turnieju o puchar marszałka woj. warmińsko-mazurskiego. Wtedy lepsze były gdynianki, które wygrały 30:23. A jak będzie dzisiaj?
  • W elbląskiej hali pojawiła się również grupa kibiców z Gdyni.
  • "Nowy sezon, nowa nadzieja i wielki sprawdzian. Do boju EKS Start Elbląg" - to treść jednego z transparentów, który już został wywieszony w hali.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz Startu Elbląg z Vistalem Gdynia. Trwa przedmeczowa rozgrzewka.