Szczepanik - Butkiewicz, Ostaszewski, Naliwajko, Dąbrowski, Kosicki, Styś, Romaniuk (78 Maksimowski), Skiepko (83 Czaczkowski), Gagacki, Stachelski

Brzozko, Czaczkowski, Gliński, Maksimowski

Trener
Artur Woroniecki
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała KS Wasilków 4:1 (3:0). Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

4:1 goolllll dla Olimpii. Jakub Bojas pewnie wykorzystał rzut karny.
  • 90'

Rzut karny dla Olimpii Elbląg
  • 90'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Piotrowski za Michała Ressela.
  • 87'

Na spalonym Karol Styś (KS Wasilków).
  • 85'

Kamil Graczyk podawał w pole karne, ale Damiana Szuprytowskiego uprzedził bramkarz gości i łapie piłkę na 14 metrze.
  • 83'

Zmiana w KS Wasilków. Boisko opuścił Piotr Skiepko, a za niego wszedł Jakub Czaczkowski.
  • 78'

Zmiana w KS Wasilków. Za Piotra Romaniuka na boisku pojawił się Bartosz Maksimowski.
  • 78'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Za Łukasza Pietronia wchodzi Damian Szuprytowski.
  • 75'

Gra piłkarzy Olimpii w drugiej połowie nie wygląda już tak dobrze, jak w pierwszych 45 minutach.
  • 73'

Świetna akcja Olimpii, ale źle zakończona. Łukasz Pietroń w polu karnym zagrał do Kamila Graczyka, ten uderzył z pierwszej piłki z około 9 metrów, ale niecelnie.
  • 68'

Żółta kartka dla Adama Butkiewicza (KS Wasilków).
  • 65'

Wreszcie i elblążanie składniej zaatakowali. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Antona Kołosowa głową strzelał Łukasz Pietroń. Przestrzelił.
  • 64'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Za Kamila Kuczkowskiego wchodzi Kamil Graczyk.
  • 62'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Za Pawła Piceluka wchodzi Jakub Bojas.
  • 62'

Znowu groźna akcja KS Wasilków i ponownie broni strzał z pola karnego Wojciech Daniel/
  • 61'

Kolejny rzut rożny dla KS Wasilków. Wojciech Daniel broni strzał głową.
  • 60'

Znowu trochę pracy miał Wojciech Daniel i znowu ratuje gospodarzy przed utratą bramki - tym razem wygrał pojedynek z Piotrem Romaniukiem.
  • 59'

Teraz była szansa na kontrę dla Olimpii, ale sędzia przerwał grę, bo dopatrzył się faulu Pawła Piceluka na Adamie Butkiewiczu.
  • 58'

Po rzucie rożny dla KS Wasilków groźnie pod bramką Olimpii. Strzelał Bartosz Stachelski, a świetną interwencją popisał się Wojciech Daniel, broniąc gospodarzy przed utratą kolejnego gola.
  • 52'

Jacek Gagacki zdecydował się na strzał z dystansu, Wojciech Daniel bez problemów łapie piłkę.
  • 47'

Olimpia traci bramkę w olbrzymim zamieszaniu w polu bramkowym, gdzie najprzytomniej zachował się Stachelski.
  • 47'

3:1 gol dla drużyny gości, a jej autorem Bartosz Stachelski.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia prowadzi z KS Wasilków 3:0.
  • 45'

3:0 goooollll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Radosław Bukacki, który pokonał bramkarza strzałem z prawej strony pola karnego z ostrego kąta. Bramka jeszcze dzisiaj do obejrzenia na www.dziennikelblaski.pl.
  • 44'

Karol Styś teraz w sytuacji sam na sam strzelił prosto w bramkarza Wojciecha Daniela.
  • 42'

Patryk Sokołowski uderzył sprzed pola karnego, ale niecelnie - piłka przeleciała obok słupka.
  • 40'

Po pierwszym rzucie rożnym piłka uderzona przez jednego z zawodników gości przeleciała obok elbląskiej bramki.
  • 39'

Adam Butkiewicz z pola karnego strzelał na bramkę Olimpii, piłka zablokowana przez obrońcę i rzut rożny dla KS Wasilków.
  • 33'

Znowu groźnie pod bramką gości. Dwa strzały, jeden obroniony przez bramkarza, dobijał Anton Kołosow, ale niecelnie.
  • 31'

Drugi rzut rożny dla Olimpii. Anton Kołosow po dośrodkowaniu znowu strzela głową, ale tym razem ten pojedynek wygrywa bramkarz KS Wasilków.
  • 30'

Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska, elblążanie przejęli piłkę i wyprowadzili kontrę, którą pod własnym polem karnym przerywają rywale wybijając piłkę na rzut rożny.
  • 25'

Łukasz Pietroń próbował przelobować wychodzącego bramkarza KS Wasilków, piłka trafiła w górną siatkę.
  • 23'

2:0 goolllll dla Olimpii Elbląg - tym razem najprzytomniej w polu karnym zachował się Łukasz Pietroń.
  • 17'

Świetne zachowanie Antona Kołosowa w polu karnym, który urwał się obrońcy i po pierwszym rzucie rożnym dla Olimpii głową skierował piłkę do siatki. Dodajmy jeszcze, że w pole karne z rzutu rożnego dośrodkował Michał Ressel. Bramka jeszcze dzisiaj do obejrzenia na www.dziennikelblaski.pl
  • 17'

1:0 Golllllllll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Anton Kołosow
  • 15'

Anton Kołosow świetnie teraz przejął piłkę w środkowej strefie boiska, pognał na bramkę, próbował podawać, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach bramkarza gości.
  • 9'

Paweł Piceluk z 15 metrów trafił w słupek bramki gości.
  • 8'

Teraz ładna akcja Olimpii, w której Łukasz Pietroń zagrywał wzdłuż bramki, ale nikt z jego kolegów nie zdołał skierować jej do siatki.
  • 6'

Świetna wymiana podań między Antonem Kołosowem a Pawłem Picelukiem na połowie rywala, piłka zagrana w pole karne, ale najszybszy jest bramkarz gości i pewnie ją łapie.
  • 4'

Anton Kołosow na spalonym.
  • 3'

Groźnie pod bramką Olimpii po kontrze gości. Karol Styś wpadł w pole karne i próbował strzałem po długim rogu pokonać bramkarza gospodarzy. Na szczęście dla Olimpii uderzył niecelnie.
  • 1'

Sędzia Krzysztof Szczypiński rozpoczął pierwszą połowę meczu w Elblągu.
  • Dzisiejszy mecz sędziują: Krzysztof Szczypiński jako główny, a na liniach pomagać mu będą: Piotr Szczypiński i Mariusz Wolański.
  • Znamy już składy, w jakich drużyny rozpoczną mecz. W elbląskim zespole po raz pierwszy w tym sezonie w wyjściowej jedenastce zagra Anton Kołosow.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z KS Wasilków.
  • Zapraszamy na naszą relację na żywo od godz. 16.