Szywerska, Powaga - Balsam 1, Dankowska 0, Hawryszko, Grobelska, Waga 5, Muchocka 1, Jędrzejczyk 5, Kwiecińska, Gerej, Lisewska 5, Stokłosa 1, Andrzejewska 2, Szopińska

Monika Michałów (4, 26, 46), Hanna Sądej (39), Dorota Błaszczyk (45), Katarzyna Stasiak (53)

Kowalczyk, Wiercioch - Protsenko, Michałów 1, Roszak 3, Stasiak 4, Budnicka, Tracz, Domaros, Chmiel, Kaczanowska, Błaszczyk 3, Nestsiaruk 1, Izak, Sądej 5, Piwowarczyk

Trener
Anita Unijat
  • 60'

Koniec meczu. Piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg po cudownej drugiej połowie wygrywa z Energą AZS Koszalin 20:17. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

Sołomija Szywerska broni rzut Hanny Sądej z koła.
  • 60'

20:17 Paulina Muchocka!
  • 60'

Kram Start świetnie w obronie, przejął piłkę i wyprowadza akcję.
  • 59'

Przewaga Kram Startu w drugiej połowie jest niesamowita. Rzucił 13 bramek, a stracił tylko 3!
  • 59'

Do zakończenia meczu pozostało dokładnie 1,5 minuty.
  • 59'

19:17 Aleksandra Jędrzejczyk kończy kontrę Startu po podaniu od Sołomij Szywerskiej. Trener gości Anita Unijat prosi o czas.
  • 58'

Beata Kowalczyk obroniła rzut Sylwii Lisewskiej.
  • 58'

18:17 Joanna Waga zdobywa bramkę, rywalki chciały szybko wznowić grę od środka i faulowały Aleksandrę Jędrzejczyk. Piłka dla Kram Startu.
  • 53'

17:17 Valentina Nestsiaruk z karnego dla Energi
  • 53'

I dwie minuty kary dla Katarzyny Stasiak (Energa).
  • 52'

17:16 Aleksandra Jędrzejczyk najszybsza w tej kontrze i pewnie trafia do bramki gości. Kram Start po raz pierwszy w tym meczu prowadzi.
  • 52'

16:16 Sylwia Lisewska z karnego i mamy remis!
  • 51'

Trener Andrzej Niewrzawa poprosił o czas.
  • 48'

15:16 Sylwia Lisewska zdobywa bramkę rzutem z drugiej linii
  • 46'

Na ławkę kar odesłana Monika Michałów, a to oznacza dla niej czerwoną kartkę.
  • 46'

14:16 Hanna Sądej dla Energi
  • 45'

14:15 Aleksandra Stokłosa, a na ławkę kar odesłana Dorota Błaszczyk (Energa).
  • 44'

13:15 Hanna Sądej z koła zdobywa pierwszą bramkę dla drużyny z Koszalina w drugiej połowie.
  • 44'

13:14 Ewa Andrzejewska. Gospodynie przegrywają już tylko jedną bramką. Energa zupełnie bezradna.
  • 42'

12:14 Aleksandra Jędrzejczyk! Świetna gra Startu trwa!
  • 39'

11:14 znowu Joanna Waga przedarła się przez obronę rywalek...
  • 39'

10:14 Joanna Waga zdobywa bramkę dla Kram Startu, a na ławkę kar odesłana Hanna Sądej (Energa).
  • 38'

Trener Energi Anita Unijat prosi o czas.
  • 38'

9:14 Joanna Waga. Gospodynie zdobyły trzy bramki pod rząd, obiecujący początek drugiej połowy.
  • 36'

8:14 Sylwia Lisewska tym razem nie myli się z karnego
  • 34'

Beata Kowalczyk broni rzut karny wykonywany przez Sylwię Lisewską.
  • 32'

7:14 Ewa Andrzejewska dla Kram Startu
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Kram Start przegrywa z Energą Koszalin 6:14 po pierwszych 30 minutach. Czy uda mu się odrobić te straty w drugiej połowie? Zapraszamy po przerwie.
  • 30'

6:14 Aleksandra Jędrzejczyk dla Kram Startu
  • 30'

5:14 Dorota Błaszczyk z prawego skrzydła zdobywa bramkę dla gości
  • 28'

5:13 Aleksandra Jędrzejczyk przerywa niemoc Kram Startu w ataku
  • 27'

Teraz o czas prosi trener Energi Anita Unijat.
  • 26'

Beata Kowalczyk broni rzut Sylwii Lisewskiej z drugiej linii.
  • 26'

Dwie minuty kary dla Moniki Michałów (Energa).
  • 25'

4:13 powtórka i znowu z prawego skrzydła trafia Dorota Błaszczyk. A Startowi, jak na razie, w ataku niewiele wychodzi.
  • 23'

4:12 Dorota Błaszczyk zdobywa bramkę dla Energi z prawego skrzydła
  • 23'

4:11 Monika Michałów dla Energi
  • 22'

Beata Kowalczyk broni w sytuacji sam na sam z Magdą Balsam.
  • 21'

4:10 Katarzyna Stasiak zdobywa bramkę z lewego skrzydła
  • 20'

4:9
  • 18'

4:8 Katarzyna Stasiak dla Energi
  • 17'

4:7 Hanna Sądej zdobywa bramkę dla Energi z koła, a na ławkę kar odesłana Aleksandra Jędrzejczyk (Kram Start)
  • 15'

Magda Balsam w kontrze i z całej siły trafia w słupek.
  • 15'

4:6 Magda Balsam rzuca bramkę z prawego skrzydła
  • 14'

3:6 szybkie wznowienie gry od środka przez Energę i bramka Katarzyna Stasiak.
  • 13'

3:5 Joanna Waga dla Kram Startu
  • 13'

Sylwia Lisewska broni rzut Romany Roszak z rzutu karnego. Doświadczona bramkarka to na razie najmocniejszy punkt Kram Startu w tym meczu.
  • 13'

2:5 Sylwia Lisewska dla Kram Startu - teraz popisała się celnym rzutem z drugiej linii
  • 12'

1:5 Hanna Sądej trafia z koła
  • 11'

1:4 Sylwia Lisewska trafia z karnego i Kram Start zdobywa pierwszą bramkę.
  • 11'

Kram Start teraz w ataku siedmioma zawodniczkami, trener Andrzej Niewrzawa wycofał bramkarkę.
  • 10'

Beata Kowalczyk broni rzut Joanny Wagi.
  • 8'

0:4 Romana Roszak dla Energii, ładna akcja gości
  • 8'

Sołomija Szywerska broni rzut z lewego skrzydła Katarzyny Stasiak.
  • 5'

0:3 Romana Roszak z karnego
  • 2'

Andrzej Niewrzawa, trener Kram Startu, poprosił o czas.
  • 2'

0:2 Katarzyna Stasiak zdobywa bramkę dla Energi. Zespół gości przejął piłkę w obronie, wyprowadził kontrę i Stasiak trafiła do pustej bramki, do której nie zdążyła wrócić Sołomija Szywerska.
  • 2'

0:1 Romana Roszak trafia do elbląskiej bramki, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki.
  • 1'

Pierwsza akcja Kram Startu zakończona niecelnym rzutem Sylwii Lisewskiej.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu. Gospodynie w czarnych koszulkach i spodenkach, a zespół gości w strojach biało-czarnych.
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą Paweł Kaszubski i Piotr Wojdyr (Gdańsk).
  • Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn przed meczem.
  • Witamy z hali przy al. Grunwaldzkiej, gdzie za około 10 minut rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Kram Start Elbląg z Energą AZS Koszalin. W pierwszej rundzie lepsze o dwie bramki były zawodniczki z Koszalina. Czy dzisiaj gospodyniom uda się rewanż za tamtą porażkę?
  • Zapraszamy na naszą relację na żywo od godz. 17.