Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w bibliotecznej Stacyjce

2023-12-18 10:32:20(ost. akt: 2023-12-18 10:33:32)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na grudniowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.
20 grudnia (środa), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Kicia Kocia. Idą święta” Anity Głowińskiej. Podczas zajęć uczestnicy odkryją niejedną świąteczną tajemnicę. Dowiedzą się też, czy Kicia Kocia i Nunuś – bohaterowie książki, zdążą upiec pierniczki i ubrać choinkę przed świętami. W programie będą również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy: Filia nr 4 Lokomotywa, ul. Ogólna 59, tel. (55) 625 60 90.

Biblioteka Elbląska