Wkrótce poznamy najpopularniejszych sportowców! Kto trafi do Złotej Dziesiątki? [AKTUALNY RANKING]

2024-01-08 08:00:00(ost. akt: 2024-01-19 15:06:25)
Kogo nagrodzimy tym razem?

Kogo nagrodzimy tym razem?

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Jak wyglądałaby Złota Dziesiątka najpopularniejszych sportowców Dziennika Elbląskiego, gdyby głosowanie zakończyło się dzisiaj? Już teraz możesz śledzić aktualny ranking 18. edycji naszego Sportowego Plebiscytu!
Plebiscyt Sportowy Dziennika Elbląskiego towarzyszy nam już od kilkunastu lat, nasi Czytelnicy decydują właśnie o tym, kto znajdzie się w OSIEMNASTEJ Złotej Dziesiątce Najpopularniejszych Sportowców z Elbląga i okolic! Głosowanie trwa również w kategorii Najpopularniejszy Klub Sportowy roku 2023, tutaj może być tylko jedna zwycięska drużyna.

Poza tym podczas uroczystej gali, która odbędzie się już w lutym 2024 roku, Dziennik Elbląski ogłosi Sportowego Działacza i Trenera Roku 2023.

Plebiscyt Dziennika Elbląskiego: Czytelnicy wybiorą najpopularniejszego sportowca! Sprawdź aktualny ranking:NOMINOWANI DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC ROKU 2023:


NOMINOWANI DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY ROKU 2023:


Powyższe wyniki to wyłącznie suma wysłanych na danego zawodnika SMS-ów. Liczba SMS-ów zostanie zsumowana z liczbą punktów uzyskanych za pośrednictwem kuponów dołączonych do papierowych wydań Dziennika Elbląskiego. Ostateczne wyniki pozostaną więc niespodzianką dla naszych Czytelników aż do ich oficjalnego ogłoszenia w lutym 2024 roku.