Wypełnij kupon i zagłosuj w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego

2023-12-30 06:00:00(ost. akt: 2024-01-19 14:19:33)
Jak zagłosować w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego? Głosować można za pomocą kuponów dostępnych w papierowych wydaniach Dziennika Elbląskiego lub za pośrednictwem wiadomości SMS.
Wystarczy, że uzupełnisz kupon dostępny w papierowym wydaniu Dziennika Elbląskiego. Miejsce pierwsze to równowartość 10 SMS-ów, czyli 10 głosów dla danego sportowca, miejsce 9. to 9 głosów itd. Uzupełniony kupon należy dostarczyć na Rybacką 35 w Elblągu, do siedziby Dziennika Elbląskiego — listownie lub osobiście, wrzucając kupon (lub kilka kuponów w kopercie) do skrzynki, która znajduje się obok wejścia do redakcji.

Głosowanie na sportowców w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego odbywa się również za pośrednictwem wiadomości SMS. Aby zagłosować, należy wysłać SMS na numer 73601, w treści wpisując odpowiedni kod przypisany danemu sportowcowi. (koszt 3,69 zł z VAT za SMS). Zwycięzców poznamy w lutym przyszłego roku! Szczegóły i regulamin na www.dziennikelblaski.pl.


Liczba SMS-ów zostanie zsumowana z liczbą punktów uzyskanych za pośrednictwem kuponów dołączonych do papierowych wydań Dziennika Elbląskiego po zakończeniu głosowania za pośrednictwem wiadomości SMS.

Ostateczne wyniki pozostaną więc niespodzianką dla naszych Czytelników aż do ich oficjalnego ogłoszenia w lutym 2024 roku.


NOMINOWANI DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC ROKU 2023:


NOMINOWANI DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY ROKU 2023: