Trzy globalne firmy z branży IT oraz telemarketingu chcą wynająć biura w kompleksie Porta Mare

2024-01-04 23:19:25(ost. akt: 2024-01-04 23:23:31)
Najemcami kompleksu mają zostać firmy z branży IT oraz telemarketingu

Najemcami kompleksu mają zostać firmy z branży IT oraz telemarketingu

Autor zdjęcia: materiały prasowe inwestora

Budowa Porta Mare trwa, ale są już chętni na wynajem powierzchni biurowych. Z nowoczesnych przestrzeni klasy A chcą skorzystać trzy firmy globalne i jedna lokalna — czytamy w serwisie investmap.pl. Najemcami kompleksu mają zostać firmy z branży IT oraz telemarketingu.
Porta Mare ma zaoferować ponad 11 tys. mkw. powierzchni użytkowej o zróżnicowanym przeznaczeniu – biurowym, usługowym i hotelowym. Będzie to pierwszy taki biurowiec w Elblągu. Inwestycja powstaje w ramach Programu Fabryka, który Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. uruchomiła w 2018 roku.

W pięciokondygnacyjnym obiekcie przewidziano ponad sto miejsc postojowych w garażu podziemnym, niemal 30 naziemnych oraz cztery stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

— Inwestor, spółka Operator ARP na styczeń 2024 r. zaplanowała prezentację budynku dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Warmińsko-Mazurskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów i Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jeśli rozmowy zakończą się powodzeniem, najemcami kompleksu Porta Mare w Elblągu zostaną firmy z branży IT oraz telemarketingu — donosi serwis investmap.pl.

Zakończenie budowy biurowca Porta Mare planowane jest na rok 2025.
Fot. materiały prasowe inwestora

Fot. materiały prasowe inwestora

Fot. materiały prasowe inwestora


Elbląg: Biurowiec Porta Mare powstaje na Wyspie Spichrzów. Co słychać na budowie? Zobacz zdjęcia