Styczniowa "Stacyjka" zachęca dzieci do ruchu

2024-01-05 15:26:12(ost. akt: 2024-01-05 15:27:33)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na styczniowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.
10 stycznia (środa), godz. 10:30 - zajęcia inspirowane będą książką "Ćwicz z nami ... wiejskimi zwierzętami" autorstwa Eweliny Protasewicz, która zachęca dzieci do aktywności ruchowej. Występują w niej kolorowe zwierzęta, a zabawne rymowanki motywują najmłodszych do wspólnej gimnastyki. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

24 stycznia (środa), godz. 10:30 - zajęcia będą inspirowane książką "Ćwicz z nami ... morskimi zwierzętami" autorstwa Eweliny Protasewicz. Dzięki bogato ilustrowanej książeczce dzieci poznają mieszkańców mórz, a zabawne rymowanki będą je motywować do wspólnej gimnastyki. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90

Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwidaitalic text