Wypełnij kupon i zagłosuj w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego

2024-01-19 14:33:39(ost. akt: 2024-01-19 14:46:48)
Bal Sportowca zorganizowany przez Dziennik Elbląski w 2022 roku

Bal Sportowca zorganizowany przez Dziennik Elbląski w 2022 roku

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Jak zagłosować w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego? Głosować można za pomocą kuponów dostępnych w papierowych wydaniach Dziennika Elbląskiego lub za pośrednictwem wiadomości SMS.
Wystarczy, że uzupełnisz kupon dostępny w papierowym wydaniu Dziennika Elbląskiego. Miejsce pierwsze to równowartość 10 SMS-ów, czyli 10 głosów dla danego sportowca, miejsce 9. to 9 głosów itd. Uzupełniony kupon należy dostarczyć na Rybacką 35 w Elblągu, do siedziby Dziennika Elbląskiego — listownie lub osobiście, wrzucając kupon (lub kilka kuponów w kopercie) do skrzynki, która znajduje się obok wejścia do redakcji.

21 stycznia o godz. 23.59 kończymy głosowanie w 18. Plebiscycie na Dziesięciu Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego.

Wyniki ogłosimy w sobotę 3 lutego podczas uroczystej gali. To Czytelnicy Dziennika Elbląskiego i Gazety Braniewskiej zdecydują o tym, kto trafi do Złotej Dziesiątki najpopularniejszych sportowców z regionu, a w tym roku wybiorą również Najpopularniejszy Klub Sportowy mijającego 2023 roku. To już ostatnia szansa na to, by wesprzeć swoich faworytów w drodze do Złotej Dziesiątki.


Dziennik Elbląski już po raz osiemnasty nagrodzi najpopularniejszych sportowców z Elbląga i okolic.

— Nasz plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego ma już za sobą bogatą tradycję — przyznaje Jerzy Kuczyński, dziennikarz sportowy Dziennika Elbląskiego i IKAT Gazety Braniewskiej.

— Warto przypomnieć, że pierwsze wydanie Dziennika Elbląskiego trafiło do kiosków 19 marca 2001 roku, a już niespełna dwa lata później nasza redakcja po raz pierwszy zorganizowała plebiscyt, w którym Czytelnicy, głosując za pomocą kuponów wydrukowanych w gazecie, wybrali dziesięciu najpopularniejszych sportowców. Walka o zwycięstwo trwała do końca. Tylko ostatniego dnia do naszej redakcji trafiło ponad 1000 kuponów, w sumie otrzymaliśmy blisko cztery tysiące ważnych głosów — wspomina Jerzy Kuczyński.

I dodaje: — Od samego początku nasz plebiscyt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Czytelników. Nie tylko wysyłali kupony, czy później sms-y, ale także i zgłaszali swoich sportowców, dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Od tamtej pory organizowaliśmy plebiscyt praktycznie co roku, z krótką przerwą w latach 2007-2009. Nasz plebiscyt to doskonała okazja do tego, by podziękować wszystkim sportowcom z naszego regionu, którzy odnosili sukcesy nie tylko na arenach krajowych, ale i zagranicznych.

Głosowanie na sportowców w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego odbywa się również za pośrednictwem wiadomości SMS. Aby zagłosować, należy wysłać SMS na numer 73601, w treści wpisując odpowiedni kod przypisany danemu sportowcowi. (koszt 3,69 zł z VAT za SMS). Zwycięzców poznamy w lutym przyszłego roku! Szczegóły i regulamin na www.dziennikelblaski.pl.


Liczba SMS-ów zostanie zsumowana z liczbą punktów uzyskanych za pośrednictwem kuponów dołączonych do papierowych wydań Dziennika Elbląskiego po zakończeniu głosowania za pośrednictwem wiadomości SMS.

Ostateczne wyniki pozostaną więc niespodzianką dla naszych Czytelników aż do ich oficjalnego ogłoszenia w lutym 2024 roku.


NOMINOWANI DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC ROKU 2023:


NOMINOWANI DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY ROKU 2023: