PIŁKA NOŻNA. KLASA OKRĘGOWA. Zatoka Braniewo rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

2024-01-19 19:27:38(ost. akt: 2024-01-19 19:29:04)

Autor zdjęcia: MKS Zatoka Braniewo

Czołowy zespół tej klasy rozgrywkowej, Zatoka Braniewo w miniony poniedziałek rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej.
Piłkarze Zatoki Braniewo mają już za sobą pierwszy trening po zimowej przerwie. W pierwszych zajęciach pod okiem trenera Daniela Koguta uczestniczyło 15 zawodników. Innych wstrzymały sprawy osobiste jak i służbowe. Zajęcia rozpoczęły się od spraw organizacyjnych.

Potem nastąpił rozruch na boisku Orlika przy Zespole Szkół Budowlanych. W pierwszych dwóch tygodniach drużyna trenować będzie od poniedziałku do czwartku i w tym czasie będzie także pracować na siłowni. Sobota przeznaczona jest na mecze kontrolne — informuje trener Kogut. W kolejnych tygodniach będą już zajęcia specjalistyczne. Będzie więcej zajęć z piłkami, a także robienie szybkości, dynamiki i kondycji — mówi Kogut. W trakcie tych przygotowań mamy mecze kontrolne zarówno w Bartoszycach, jak i w Elblągu. Już 27 stycznia zagramy z Cresovią Górowo Iławeckie w Bartoszycach. Jeśli chodzi o kadrę, nikt nie zgłaszał chęci odejścia i to cieszy — stwierdza szkoleniowiec.
Jerzy Kuczyński