Złota Dziesiątka już wybrana! Przed nami uroczysta gala

2024-01-25 17:43:06(ost. akt: 2024-01-25 17:52:24)

Autor zdjęcia: Elwira Kowalska

Wspaniała wiadomość dla miłośników sportu w Elblągu! Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie Dziennika Elbląskiego na Najpopularniejszego Sportowca i Klub 2023 roku.
Już po raz osiemnasty Dziennik Elbląski nagrodzi wybraną przez Czytelniczki i Czytelników popularną Złotą Dziesiątkę oraz klub sportowy.

Gala wręczenia nagród będzie niezapomnianym wydarzeniem w kalendarzu sportowym Elbląga. To wyjątkowa okazja do uhonorowania tych, którzy poświęcili swój czas, wysiłek i pasję w dążeniu do doskonałości w swojej dyscyplinie. Przyznanie nagrody dziesięciu wyróżnionym sportowcom podkreśla zróżnicowanie i obfitość talentów sportowych w Elblągu. To również gorący ukłon w stronę różnorodności dyscyplin sportowych, które wzbogacają lokalną społeczność sportową. Niezależnie od tego, czy są to zmagania na boisku, trasie czy arenie – każdy zdobywca nagrody zasługuje na najwyższe wyróżnienie za swój wkład w rozwój sportu w naszym regionie.

Gala wręczenia nagród będzie również wspaniałą okazją do podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w rozwijanie sportu w Elblągu – obejmujących trenerów, działaczy sportowych oraz wszystkim tych, którzy wspierają sportowców na ich drodze do sukcesu. Ale nie tylko sportowcy indywidualni zasługują na uznanie. Kluby sportowe w Elblągu od lat odnoszą sukcesy w różnych dyscyplinach. Również im należy się ogromny szacunek za wysiłek, jaki wkładają w promocję zdrowego stylu życia, integrację społeczności lokalnej oraz rozwijanie lokalnej sceny sportowej.

Wyniki tegorocznego Plebiscytu Sportowego Dziennika Elbląskiego zostaną podane podczas uroczystej gali, która odbędzie się w sobotę 3 lutego w gościnnych murach Hotelu Młyn.
Fot. Dziennik Elbląski